PAYLAŞ

Turkcell Programsız Sınırsız 1 GB Kotasız internet Yapma

Merhaba arkadaşlar, bildiğiniz gibi Turkcell‘in sınırsız 1 GB‘lık internet paketi var, ama 1GB den sonra hızı 96 kbps’e düşüyor buda adamı delirtmeye yetiyor. Neyse, siz 1 GB’lık paketi alıyorsunuz bitiriyorsunuz ardından Turkcell’i arayıp müşteri temsilcisine bağlanıp ben Facebook’a ve haber sitelerine çok yavaş bağlanıyorum hızım çok yavaş derseniz bir kontrol eder hız kısıtı var der, onu kaldıramıyormuyuz diyeceksiniz bi bakalım diyip kaldıracaklar, işte bu kadar arkadaşlar, ben yaklaşık 6 aydır , şu yazıyı yazarken bile size anlattığım yöntemi kullanıyorum kendi bulduğum bir yöntemdir. Kendimiz bu şekilde deneyip 7 aydır kullanıyoruz. Normalde paylaşılmaz böyle bilgiler ama sizler için çok faydası olacağı için bunun bir önemi yok.

Turkcell 1 GB Bedava internet ile istediğiniz kadar gezinme yapabiliyorsunuz. Dediğimiz gibi kota dolunca hız düşüyor ama dediklerimizi samimice yaparsanız üst limit olmadan internet sahibi olabiliyorsunuz. Bu aslında hem yükselen tarife fiyatlarına hemde sadece çıkarını düşünen operatörlere bir tepki sayılabilir, zira 2016 yılı zam yılı oldu. Haliyle mobil sektörde oldukça etkilendi.

Turkcell bedava internet ve daha fazlası için sitemizi takip etmeyi ihmal etmeyin. Zira sürekli güncel bilgiler ve hileleri sizlerle paylaşıyoruz. Diğer konularımızı da ziyaret ederseniz 2016 yılı için daha çok fırsattan yararlanabilirsiniz.

4 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK