PAYLAŞ

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom ve Avea Bedava 4.5G internet

4.5G Teknolojisine geçtiğimiz şu günlerde bir çok problem ile karşılaşabiliyoruz. Mağlum yeni bir altyapı ve hizmet. Tabiki aksaklıklar vs olacaktır ama bunlar çok olduğu zaman can sıkıcı olabiliyor. Fakat hız farkını gördüğünüze eminim. Bu sebepten dolayıdır ki insanlar 4.5G‘ye patır patır geçmeye başladı. Uygun telefonu olmayanlar ise telefon dahi aldı, alıyor. Yeni bir teknoloji değil aslında, sadece ülkemizde yeni faaliyet gösteriyor hepsi bu. Zira Japonya bu teknolojiye 2004 yılında geçti, siz hesap edin…

Bedava 4.5G internet

Şimdi diyeceksiniz ki nasıl oluyor bu bedava 4.5G diye, hemen temelden anlatalım. Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom yani eski adıyla Avea artık bu yeni hizmeti destekleyen cihazlara ve sim karta sahip kullanıcılarına sunmaya başladı. Gerçekten biraz fark ediyor internet hızı ama hiçte o abartılan 4-5 saniyede dizi film indirme olayına şahit olmadım, olanda yok. Türk işi oldu tam. 31 Marta geçiş yapanlara operatörler 1 GB hediye internet kampanyası düzenledi. Artık bu tarihi geçtiğimize göre bizde nasıl sınırsız ve beleş internetimize nasıl kavuşuruz ona açıklık getireceğiz.

Hepimiz biliyorsuz ki abone çekmek isteyen operatörler kelime oyunları ile sizleri kendisine çekip kazanç sağlama derdinde. İnanın başka amaçlar vs yok. Hizmet değişmez, fiyatlar değişir. Bu yüzden harcadığım her TL’ye inanılmaz üzülüyorum. Bende araştırdım, soruşturdum ve bedava mobil interneti nasıl yapacağımı yabancı forumlarda buldum. VPN programları ile bu oldukça kolay ve mümkün. Nasıl yapılır, nasıl kurulur, nasıl bedava paket yapılır onları aşağıya link ile ekleyeceğim. Tıklarsanız konunun paylaşıldığı sayfaya gideceksiniz.

Bedava internet KONUSU‘na gitmek için tıkla.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK