VectorMan Classic oyununun android hileli apk indirip VectorMan Classic hileli mod ile oynayabilirsiniz. VectorMan Classic Hile indir

VectorMan Classic Nasıl Hile Yapılır

VectorMan Classic, Dünya gezegenine barışı sağlamak için bir çeşit görev üstündeki bir robot olan VectorMan’ı devraldığınız çılgın bir eylem platformudur. 90’lardan kalan klasik bir oyun olan bu oyun, özellikle akıllı telefonunuz için tasarlanan SEGA forever oyunlarının bir parçası olarak artık Android’de yer alıyor.
O zamanlar, bu ‘n’ silahlı platform oyunu, önceden işlenmiş 3D modelleme kullanımından dolayı biraz şaşırtıyordu. Görünümü ve verdiği hissiyat, 16bit konsollardan beklenenin çok ötesindeydi. Hepsi bir arada oyun sistemi, oyun kurgusu ve kontrolleri açısından şimdiye kadar görülmemiş bir pürüzsüzlük sundu. Bu oyunda silahınızı alıp düşmanınızı vurmak oyunun ismiydi.
Sadece 3 tuş ve sanal bir crosspad ile bu minimalist deneyim, hızlı atlayışlar ve basit atışlar sunar. Bu yüzden, herhangi bir yöne etkin bir şekilde ateş etmek için kontrol cihazınızı yakından izlemeniz gerekecek. Bu arada, VectorMan’ın bulunduğu yere de dikkat edin. Ekrandaki düşmanlarınıza çok yakınlaşırsa, siz fark etmeden OYUN SONA ERECEK. Neyse ki, yolculuğunuz boyunca size yardımcı olacak çok sayıda güç kaynağı var.
VectorMan Classic, Japon devinin akıllı telefonlar için ücretsiz olarak piyasaya sürdüğü, klasik bir video oyunu olan ‘SEGA Forever’ serisinin bir parçası olarak Android’de keyfini çıkarabileceğiniz SEGA’nın gerçek klasiklerinden eski ve güzel bir oyundur. Bu oyun eskilere saygı gösterir ve birkaç iyileştirme ile birlikte gelir: Artık kontrollerinizi kişiselleştirebilir, uyumlu portatif kontrolleri kullanabilir, maçınızı kaydedebilir ya da ihtiyacınız olduğunda baştan başlamak için geri dönebilirsiniz.