Vegas Crime City oyununun android hileli apk indirip Vegas Crime City hileli mod ile oynayabilirsiniz. Vegas Crime City Hile indir

Vegas Crime City Nasıl Hile Yapılır

Vegas Crime City, yanınızdan geçenlere saldırdığınız, arabalar çaldığınız, araba yarışlarına katıldığınız, silahlar satın aldığınız ve çok daha fazlasını yapabildiğiniz Grand Theft Auto efsanesinden oldukça esinlenen üçüncü şahıs bir aksiyon oyunudur.
Buna benzer oyunlarda olduğu gibi, Vegas Crime City oyununda da yerine getirmeniz gereken düzinelerce görev bulunur… ya da dilediğinizi yaparak şehirde gezebilirsiniz. OYundaki görevler çeşitlidir: bazı görevlerde araba ya da motosiklet yarışlarına katılırsınız, bazılarında ise rakip gangsterlere saldırırsınız ve çok daha fazla eylem gerçekleştirirsiniz.
Vegas Crime City oyununda arabalar ve motosikletler gibi çok sayıda farklı araç bulursunuz. Ayrıca, tüfekler, makineli silahlar, tabancalar gibi çok sayıda farklı ateşli silaha sahip olursunuz, öyle ki farklı görevlerde kazandığınız paralarla bu silahların kilitlerini açmanız gerekir.
Vegas Crime City, GTA’nın izinden ilerleyen bir aksiyon oyunudur. Ayrıca, hoş grafiklere ve çok sayıda içeriğe sahiptir.