PAYLAŞ

Vodafone, Avea, Turkcell Bedava SMS 2016

2016’da operatörler bedava SMS kampanyalarına hiç ara vermeden devam ediyorlar. Siz de bu kampanyalardan dilediğinizce faydalanabilirsiniz. Hem Turkcell, hem Avea, hem de Vodafone kullanıcıları kendi operatörlerine ait olan SMS paketlerini kolay bir şekilde kullanabilirler. Bu paketlerden herhangi bir ücret alınmayacağını da belirtmek isterim. Fakat bu paketler bazen sınırlı sayıda, bazen de çok az olabilmektedir. Öncelikle Turkcell’den sonra Avea ve en sonda da Vodafone SMS paketlerinden bahsedelim.

Turkcell Bedava SMS Paketi

İlk olarak SMS gönder kısmına gelin ve gönderilecek adres bölümüne 2222 yazın. Mesaj yazılacak kısma da Evet SMS yazıp gönderin. Kısa süre sonra bedava SMS paketinizin aktif olduğuna dair mesaj alacaksınız.
Yeni mesaj oluştur bölümüne geliyor ve gönderilecek adresi 2222 yazdıktan sonrasında mesaj kısmına gelip buraya Merhaba yazıp gönderiyoruz. Bu sayede ücretsiz olan Turkcell SMS paketine sahip oluyorsunuz. Size gelen bildirim mesajında kaç tane ücretsiz SMS hakkınızın olduğu hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.
Şimdi ise 2016 yılında Turkcell tarafından kullanıcılarına sürpriz olarak vereceği bedava dakika, bedava SMS, bedava internet olacağı bildirilmişti. Sizde bu sürprizlerden faydalanmak istiyorsanız hemen yeni mesaj bölümüne gelerek gönderilecek adrese “2222” yazıyor ve aşağıda da mesaj bölümüne gelip “SURPRİZ” yazıp gönderin. Kısa süre sonra size bir bildirim SMS gelecek ve hediye olarak gelen paketi kullanmaya başlayacaksınız. bedava sms paketi

Avea Bedava SMS Paketi

Avea ücretsiz SMS paketlerinden bahsedelim. İlk olarak bahsedeceğimiz paket ücretsiz olarak 1 GB internet, 1000 DK ve 1000 SMS paketidir. Bu paketi yapmak için mesaj oluştur bölümüne tıklayıp mesaj bölümüne heryöne yazarak 5555’e göndermeniz yeterli olacaktır. Sonrasında da paketinizin aktif olup olmadığına dair bir bilgilendirme mesajı alacaksınız. Doya doya 1000 Dakika 1000 SMS ve 1 GB internetinizi kullanabilirsiniz.
Bir diğer kampanya ise Avea’da dilediğiniz tarifelerden bir tanesine geçtiğinizde ilk 3 ay ücretsiz bir şekilde 500 DK, 500 SMS ve 500 MB internet kullanabilirsiniz. Bunu yapmak için ise mesaj oluştur bölümüne gelip 5555’e “DENEME” yazarak göndermenizdir. Bunu yaptığınızda ilk 3 ay boyunca bu paketten doya doya kullanabilirsiniz. Ayrıca sizden hiçbir şey çıkmamış olacak. Paketin kullanım süresi 30 Haziran 2016 tarihinde sona ermektedir. Ayrıca bedava internet konumuzada göz atarak internet paketlerine gerek duymadan sınırsızca keyfini sürebilirsiniz.

Vodafone Bedava SMS Paketi

Vodafone Web SMS özelliği ile her gün 10 tane ücretsiz bir şekilde SMS gönderebilirsiniz. Vodafone kullanıcılarına Web servisini kullandırtmak için bu yönteme başvurmuş ve her gün internet servisine girerek buradan 10 defa SMS gönderme hakkı vermiştir. Siz de bu kampanyadan yararlanmak için Vodafone’nin resmi internet sitesine girebilir ve size ait olan her gün 10 SMS paketinden kolayca faydalanabilirsiniz.

Bedava sms konumuzu okuduğunuz için teşekkür ederiz, soru ve görüşlerinizi yada yaşadıysanız problemlerinizi konu altından belirtebilirsiniz. Seve seve yardımcı oluruz.

Ayrıca bunu program üzerinden ve hiç uğraşmadan yapmak isteyen arkadaşlar var ise aşağıda ki butondan indirip kurabilirsiniz. Tüm ayarlamaları kendi yapar ve kesinlikle ücret almaz. PC’ye kurup telefonunuzu aktif ediyorsunuz. Günlük 1000 SMS ile sınırlıyor. bedava sms

Programı buradan indirebilirsiniz;

*Bu yazımızda yer alan bilgiler internetten temin edilmiş olup tarafımızdan denenmiş ve işe yaradığı için paylaşılmıştır. Bu işlemi yapacak kişiler oluşabilecek zararlardan kendilerinin sorumlu olduğunu unutmayıp, mobilhile.com'a bir sorumluluk bindiremez.

23 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK