Home / Hileli Android Oyunlar / WARHAMMER 40,000 FREEBLADE V2.3.2 MOD APK – PARA HİLELİ

WARHAMMER 40,000 FREEBLADE V2.3.2 MOD APK – PARA HİLELİ

Warhammer 40,000 Freeblade,Android Bu oyunda dini evrende tehlikeli ve büyük bir savaşa tanık olacaksınız. Dev robotlardan oluşan ordulara karşı savaşacak ve savaşlardan zafer ile ayrılmaya çalışacaksınız. Harika grafiklere ve renklere sahip olan bu oyunu sizlere öneririz.

indir

Warhammer 40,000 Freeblade oyunuyla kocaman makinelerin savaşı yeni bir hikayeyle devam ediyor. Evimizin kaos güçleri tarafından imha edildiğin görünce Dark Angels Space Marine meclisine katılıyoruz ve savaşlara giriş yapıyoruz

maxresdefault

Oyunda siz bir İmparatorluk sahibi şövalyenin intikamını almak için mücadele edeceksiniz. Siz düşmanlarla mücadele edip savaşları kazanmaya çalışacaksınız.

indir-1

Sizde bu heyecan dolu oyunu oynamak istiyorsanız aşağıdaki linklerimizden oyunu indirip hemen oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Warhammer 40,000 Freeblade v2.3.2 MOD APK İNDİR – 48MB

Warhammer 40,000 Freeblade v2.3.2 SD DATA İNDİR – 500MB

KURULUMU

Warhammer 40,000 Freeblade v2.3.2 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.pixeltoys.freeblade” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Warhammer 40,000 Freeblade v2.3.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Warhammer 40,000 Freeblade 2.3.2 para hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi maddi değerlerinizi harcayabilirsiniz, azalmaz daima artar.

NOT : oyun içinde rahatça harcama yapabilmek için minimum miktarda elmas veya altına sahip olmanız gerekiyor ardından harcadıkça maddi birimleriniz artacaktır asla azalmaz.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.


Alternatif indirme linki:
Facebook Grubumuza Katılmak için TIKLA, Kurulum için Yardım Al, Paylaşımları Takip Et ve Kazan!

About MobilHile

Check Also

Kelimelik_Hile-.Logo_-660x330

Kelimelik indir Kelimelik Download full indir kelimelik hilesi

Akıllı telefonlar yaygınlaştıktan sonra bir çok alanda farklı bir sürü oyunu da beraberinde getirdi. Bunlardan …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir