WARSHIP BATTLE:3D World War II oyununun android hileli apk indirip WARSHIP BATTLE:3D World War II hileli mod ile oynayabilirsiniz. WARSHIP BATTLE:3D World War II Hile indir

WARSHIP BATTLE:3D World War II Nasıl Hile Yapılır

WARSHIP BATTLE3D World War II savaş oyununda, güçlü bir savaş gemisi kaptanı olacak ve tüm silahlarınızı düşmanları yok etmek için kullanacaksınız. Savaş denizaltıları, tanklar, helikopterler ve elbette, bu oyunun heyecan verici seviyelerinin her birinde diğer savaş gemileri…
WARSHIP BATTLE3D World War II, düğmeler ya da cihazınızın akselerometresini kullanan iki farklı kontrol sistemi sunar. Her iki kontrol modunun da kullanımı kolay ve kesindir, bu nedenle geminizi hareket ettirmekte ve tüm düşmanlarınızı hedeflemekte sorun yaşamazsınız.
Toplamda, WARSHIP BATTLE3D World War II, her biri tamamlamak için farklı hedeflere sahip olan otuzdan fazla görev sunuyor. Çoğu görevde, belirli sayıda düşmanı imha etmeniz gerekecek, ancak aynı zamanda dost gemileri korumanız veya rakip üslere saldırmanız gerekebilir.
WARSHIP BATTLE3D World War II, heyecan verici, hızlı tempolu bir oyun deneyimi sunan çok eğlenceli bir deniz savaşı oyunudur. Hepsinden öte, grafikleri de fena değildir ve seçenekler menüsünden özelleştirilebilir.