PAYLAŞ

Birçok reklam firması, yayıncılarına gösterim veya tıklama başına ödeme yapıyor. Dolayısıyla bir yayıncının gelirini arttırabilmesi için sitesine giren ziyaretçilerin yoğunlaşması gerekir. Her ne kadar iyi internet siteleri oluştursanız da zaman zaman ziyaretçi çekmek gerçekten de oldukça zor oluyor. Bu tür durumlarda, yapay hit programı Jingling’i tercih edebilir bu program ile internet sitenize istediğiniz kadar kullanıcı yönlendirebilirsiniz. Üstelik programı kullanmak için hiçbir ücret ödemiyorsunuz.

Web Sitesi için Yapay Hit Programı

Öncelikle Jingling, yapay hit açısından en detaylı ve en fazla kullanıcı barındıran program. Dolayısıyla sitesine hit çekmek isteyen pek çok kişi bu programı tercih ediyor. Ancak programın Çince olması, pek çok kullanıcı için gerçekten oldukça olumsuz bir durum. Karakter biçimi olarak latin alfabesine benzemeyen bu karakterleri anlamak gerçekten oldukça zor.

İlk olarak sitenizin adresini girmenizi isteyen bir kutucuk çıkacaktır. Bu kutuya siteismi(.)com şeklinde internet sitenizin adresini giriyorsunuz. Daha sonra sağdan üçüncü mavi yazıya tıklayarak işlemin başlamasına onay veriyorsunuz. Bu andan itibaren, sitenize otomatik ziyaretçi geliyor.

Dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan birisi, gelen ziyaretçilerin organik ziyaretçi olmaması. Yani gelen bu ziyaretçilerin sistem tarafından gönderildiği Google tarafından anlaşılıyor. Bu yüzden tek seferde çok sayıda ziyaretçi yönlendirmemeye dikkat edin. Ayrıca programın güzel diğer bir noktası da, bu program ile sitenize gelen kullanıcıların sitenizi yormaması. Bu sayede CPU değeriniz aşmaz ve rahat bir şekilde ziyaretçilerinize hizmet verebilirsiniz.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK