PAYLAŞ

WiFi Şifre Kırma 2017 – Wifi Şifre Kırıcı Program

WiFi şifre kırma, 2017 yılında da her yıl olduğu gibi en popüler program aramalarından birisi olacağa benziyor. İnternetiniz mi bitti, Adil kullanım kotası mı doldu, internetiniz mi kesildi yada koptu mu? Ve sizde bir wifi ağı bulup bağlanmak mı istiyorsunuz? İşte o zaman doğru adrestesiniz. Komşunuzun yada tanımadığınız birisinin modem şifresi kırma işlemi için kullanacağınız bu program ile sınırsız ve bedava internetin keyfini çıkaracaksınız.

 

Tek yapmanız gereken şey programı bilgisayarınıza indirmek ve kurmak. Şu an ben programı indirip kurdum ve alt komşumun wifisine 8 dakikalık işlem sonrası bağlandım. Ayrıca mesafe ne kadar yakınsa o kadar kolay oluyor şifre hacklemek. Bunu unutmamalısınız. Wifi hacklemek yıllardan beri süregelen bir araştırma konusu oldu. Ama artık öyle uygulama ve programlar yapılıyor ki saniyeler içinde bunu gerçekleştirebiliyorsunuz. WPA WEB korumaları sağlayan modemler dahi korumada yetersiz kalabiliyor. Şifrenizin kırılmamasını istiyorsanız eğer yapacağınız şey mümkün olduğunca uzun ve karışık şifreler tercih etmek olacak.

Wifi Şifresi Nasıl Kırılır?

Örnek bir şifre vermek gerekirse “23skğlISJFJG%&/_2_424SFS+” gibi şeyler verebilirsiniz. Programların linkini aşağıda veriyorum arkadaşlar indirip kullanabilirsiniz. İster telefon ister bilgisayar olsun her yerde kullanabilirsiniz. Kullanımı oldukça basit, o yüzden anlatıma gerek duymadım ama yapamayanlar yoruma yazarsa genel bir anlatım yapıp program hakkında kullanımı anlatabiliriz. Wifi’niz bol olsun 🙂 wifi şifre kırma

 

Linkler güncellenmiştir. Üstte ki full .iso sürümdür ve 1 GB’dır. Bu kesin çalışıyor, diğeri denenmedi. Yarın deneyeceğim. CD’ye yazdırıp boot etmeniz gerekir çünkü Linux tabanlıdır.

Wifi şifre kırma programı indir 2017

Wifi şifre kırıcı indir

Bedava internet paketleri

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK