PAYLAŞ

World War Heroes / Para hilesi / Silah Hilesi / Cephane Hilesi

World War Heroes / Para hilesi / Silah Hilesi / Cephane Hilesi
World War Heroes / Para hilesi / Silah Hilesi / Cephane Hilesi

World War Heroes Oynanış

İlk önce oyunun adından başlayalım.World War Heroes Türkçe karşılığı Dünya Savaşı kahramanları anlamına gelmektedir. Yani anlayacağınız üzere oyun dünya savaşını konu almaktadır. Peki oyunda ne yapacağız. Kısaca anlatmak gerekirse eğer ilk girdiğiniz de sizden bir millet seçmenizi istiyor ve önünüze seçenekler sunuyor. Bu seçeneklerden birini seçerek oyuna başlıyoruz. Kısa süren 2 eğitimin ardında oyunumuza başlıyoruz. Size verilen görevleri yaparak ilerliyorsunuz ve güçleniyorsunuz.

World War Heroes oyun modları

Sert oyun modu: Bu modda herkes tek ve isteyen istediğini vurabilir.
Ölüm maçı: Tek olarak girilen ve son ayakta kalanın kazandığı oyun.
Takım ölüm maçı: Takımlar halinde girilen ve hayatta kalan son takımın üyesinin kazandığı oyun.
Bomba modu: 2 taraflı olan bu modda, bombayı kurup patlatmayı başaran takımın kazandığı oyun modu.
Ekip oyunu: Bu modda oyun süresi kısadır ve kalan son takım üyesinin olduğu takım maçı kazanır.
Tankların savaşı modu: Tank kullandığınız bu oyunda rakip tankları en çok yok eden oyuncu, oyunu kazanacaktır.
Özel oyun: Kendi kurduğun bölümde ister arkadaşların ile birlikte oyna, istersen arkadaşlarınla bir takım kurup başka oyunculara karşı oyna.

World War Heroes para hilesi

World-War-Heroes-para-hilesi
World-War-Heroes-para-hilesi

Tarafımızı seçtikten sonra oyuna başlıyoruz ve karşımıza gelen rakipleri tek tek öldürmeye başlıyoruz. Son zamanlar da çıkan silahlı oyunlar arasında oynanış bakımından yüksek puan alan ve çıkması için bekleyen binlerce kişiyi hayal kırıklığına uğratmayan oyunumuz da tank sürebilir, araba sürebilir yada motor kullanabilirsiniz. Oyunda para hilesi çok gereklidir. Silah ve ekipman almak için silah hilesi olmak zorundadır. Bunun için uygulamamızı indirmeniz gerekmektedir. Yeni çıkmasına rağmen  oynayanlar için yapılan anketler sonucunda %85’lik bir beğeni oranını şimdiden yakalayan oyun, ileri ki zamanlarda daha da yükselecektir.

World War Heroes WW2 FPS Shoting Game

Başlıktan yola çıkarsak eğer Wolrd War Heroes WW2 FPS Shoting Game’ in tam karşılığı Dünya savaşı kahramanları WW2 fps vuruş oyundur. Fps demek ise Frame per second’dur. FPS’yi açacak olursak eğer Makinelerin video özelliklerinin bir saniyede yakaladıkları kare sayısı 25 fps ise bir saniyede 25 kare yakalıyor demektir. Bir saniyede yakalanan kare sayısı ne kadar yüksek ise görüntü o kadar kaliteli akacaktır. Çünkü 1 saniyede size gösterilen resim sayısı ne kadar yüksek olursa videonun akışı o oranda yüksek olur. Oyunu indirmek için aşağıda ki linke tıklamanız yeterli olacaktır.

World War Heroes silah hilesi

World-War-Heroes-silah-hilesi
World-War-Heroes-silah-hilesi

Bir savaş oyununda silahınız ne kadar iyiyse sizde o kadar iyisiniz demektir. Bu nedenle World War heroes silah hilesi tam size göredir. Yapmanız gereken sadece aşağıda ki indirme linkine tıklamak ve birbirinden farklı yüzlerce silah ile bu aksiyon dolu oyunun zevkini yaşamaktır. Peki bu silahlar arasında neler vardır. Dünya savaşı sırasında kullanılan silahlara ek olarak günümüzden de eklenen bir kaç silah çeşidi vardır. Örnek olarak; ak47, m4a1 veya tabanca çeşiti olarak D-eagle yani Desert eagle. Türkçe karşılığı ise çöl kartalı demektir. Bu silahların hepsine ve daha fazlasına sahip olmak için oyunumuzu indirmeniz yeterli olacaktır. Şimdiden indiren herkese iyi oyunlar dilerim.

World War Heroes mod apk

Aksiyon, macera kategorisinde bulunun World War Heroes mod apk sizleri savaşa doyuracaktır. Oyuna girdiğiniz ilk andan itibaren bağımlısı olacak ve zamanın nasıl geçtiğini anlayamacaksınız. Yönettiğiniz karakter ile içinde bulunduğunuz alandaki rakipleriniz tek tek avlayacağınız bu oyunda en önemli amaç ise rakiplerin hepsini tek tek etkisiz hale getirerek bölümü birinci olarak bitirmektir. Arkadaşlarınız ile yada tek başınıza başka oyuncular ile oynayabileceğiniz bu oyunda rakipleri yenerek en üst basamağa adınızı yazdırabilirsiniz. Hemen oyunu indirip başlamak için aşağıda ki linke tıklamanız yeterli olacaktır.

World War Heroes sınırsız para hilesi

World War Heroes sınırsız para hilesi sayesinde istediğiniz silahları rahatça alabilir, silah ve ekipman almak için saatlerce uğraşmanıza gerek kalmaz. Direk istediğiniz silahları alarak rakiplerinizin bir adım önüne geçebilir ve onlar daha silahlarını yeni ayarlamışken siz çoktan başarı seviyesinde üst sıralarda olabilirsiniz. Tek karakter kullandığınız oyunumuz da karakterinizin üzerine istediğiniz kadar silah alabilirsiniz ama savaş sırasında sadece seçtiğiniz 4 farklı silah ile savaşabilirsiniz. Bunlar ise; bir adet tabanca 1 adet makineli tüfek 2 adet bomba ve eğer kullanmak isterseniz keskin nişancı tüfeğidir. Daha sonra değiştirmek için ise oyundan çıkmanız ve profil bölümünden envanter değişimi yapmanız gerekir.

World War Heroes cephane hilesi

World-War-Heroes-sınırsız-cephane-hilesi
World-War-Heroes-sınırsız-cephane-hilesi

Oyun sırasında tam aksiyonun ortasında iken biten mermi kadar hayal kırıklığı ve üzüntü yaşatan başka bir durum olamaz herhalde. Düşman önünüzde olur ama merminiz olduğu için vuramaz ve size gören düşman sizi vurur. Bunun gibi sinir verici durumları ise World War Heroes cephane hilesi ile ortadan kaldırıyoruz. Bu sayede düşmanınızı gördüğünüz yerde mermi bombardımanına tutabilirsiniz ve sadece mermi için gerekli değildir. World War Heroes cephane hilesi sayesinde sınırsız bomba da elde edeceksiniz. Bu sayede düşmanınız saklandığı yerden daha kafasını bile çıkaramadan önü tespit edip etkisiz hale getirebileceksiniz. Böylelikle oyunlarınızı sürekli kazanarak üst sıralara daha hızlı tırmanacaksınız. Oyunu indiren arkadaşlara şimdiden başarılar dilerim.

World War Heroes oyun gereksinimleri

World War Heroes oyun gereksimleri olarak biraz yüksektir. Çünkü görsel kalite ve FPS yüksekliği aksiyon onunun olmazsa olmazları arasındadır.
Oyunumuz yaklaşıl 440mb boyutundadır. 4 inç ve üzeri ekran genişliği isteyen oyunumuz 8gb kapasitesi olan bir android telefonda çok rahat çalışır. Oyun esnasında telefon ısınması ve bataryada sıkıntı çıkaracak hiç bir sorunu yoktur. İndirdikten sonra gönül rahatlığı ile oynayabilirsiniz. Oyunu indirirken ‘oyun içi satın alma ve görsellere, fotoğraflara erişme’ izni isteyen oyunda kabul ettiğiniz takdirde oyun inmektedir. Fotoğraflarınıza erişme isteğinin nedeni ise oyun esnasında aldığınız ekran görüntülerinin yükleyeceğiniz sitede kalite kaybına uğramamasını sağlamaktır. Oyunumuzu gönül rahatlığıyla indirebilmeniz için aşağıda ki linke tıklamanız yeterli olacaktır.

World War Heroes sınırsız mermi hilesi

Bu uygulamayı indirdiğiniz takdir de uygulamamız sizlere World War Heroes sınırsız mermi hilesi ne de sahip olmanızı sağlıyor. World War Heroes oyununun en genel sorunu olan mermi sıkıntısını bu eklenti sayesinde ortadan kaldırabilir ve savaş esnasında rakiplerini mermi yağmuruna tutabilirsiniz. Oyun sırasında mermi değiştirmek için sizden 2sn’lik bir boşluk istiyor ama bu boşluğu da ortadan kaldırıyor ve durmadan rakibinize sıkabiliyorsunuz. Rakiplerinizi teker teker etkisiz hale getirdikten sonra yapmanız gereken ise oyun süresinin bitmesini beklemektir. Bu süre zarfında ise ölüp tekrar doğan rakiplerinizi tekrar tekrar etkisiz hale getirebilirsiniz. Saklanacak iyi bir yer bularak sınırsız mermi avantajınızı değerlendirebilir ve oyunu kazanarak hızla yükselmek için indirmek linkine tıklamanız yeterli olacaktır.

World War Heroes hack apk

Zorlu rakipler, geçmesi zor olan haritalar ve daha fazlasının bulunduğu bu zor oyunu World War Heroes hack apk sayesin de bir nebze de olsa sizin için kolaylaştırıyoruz. Oyunda bulunun haritaları önceden bilip saklanacak yerleri bularak, oralara saklanabilir ve rakiplerinizi daha sizi görmeden etkisiz hale getirebilirsiniz. Bu ve bunlar gibi bir çok yardımın da bulunduğu eklentiyi indirmek için aşağıda ki linke tıklamanız yeterli olacaktır. Biz ekip olarak çoktan başladık ve hızla yükseliyoruz. Eğer sizde bize katılmak istiyorsanız verdiğimiz linkten indirerek hem bu aksiyon dolu oyuna katılabilir hemde bizlere yardımcı olabilirsiniz. İndiren ve oynayan herkese şimdiden iyi oyunlar ve başarılar dilerim…

Hemen İndir

 

Sonra ki Konu -> Landlord Para Hileli Apk indir

Landlord Para Hileli Apk indir

 

Sitemizde ki diğer oyunlar için; tıklayın.

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK