PAYLAŞ

ZenMate Bedava Premium Üyelik

Arkadaşlar merhabalar. Bildiğiniz üzere ZenMate bir çeşit IP değiştirme eklentisidir. Bunu Chrome, Firefox gibi tarayıcılarınıza eklenti şeklinde kuruyor ve Türkiye’den girişi yasak olan sitelere IP değiştirerek giriyorsunuz. Pratik olduğu için oldukça fazla talep gördüğü bir gerçektir. Çünkü birdaha uğraşıpta tek tek IP tanımlamıyorsunuz sadece 1 tıkla aktif hale getirip gezinmeye başlıyorsunuz ki kapatma işlemide yine 1 tıkla oluyor. Normalde premium üyelik ücretliydi fakat bizler sizler için ücretsiz yani bedava kayıt olmanın yolunu bulduk. Sadece 3 aylık geçerlilik süresi olduğunu unutmamakta fayda var. Öncelikle bunun çalışan bir yöntem olduğunu ispat için aşağıda ki ekran görüntüsüne bakmanızı rica ediyoruz. Kesinlikle vakit kaybı yaşatmıyoruz sizlere, hemde hiçbir konuda.

Gördüğünüz gibi premium üyelik başarıyla ve ücretsiz olarak aktif oldu. Normal üyelikte sadece 3-4 tane ülkeden ve oldukça yavaş bir bağlantı ile erişim sağlayabilirken Zenmate premium üyelik ile tüm ülkelerden ve turbo hızda yani yüksek hızla bağlantı kurabiliyorsunuz ki bu çok farkediyor. Nasıl premium üye olacağınızı hemen anlatıyorum. Öncelikle aşağıda ki linke tıklayın.

Zenmate Bedava Premium üyelik linki: http://bc.vc/a6isg3

Daha sonra reklamı geç diyince aşağıda ki ekranı göreceksiniz.

Bu ekranda ise “Get Free Premium Now” butonuna tıklayın ve varsa üyelik mailinizi yazın yoksa yeni hesap açın ve 3 aylık ücretsiz premium kazanın. Bu kadar uğraşımıza bir yorum bırakıp teşekkür etmeniz yeterlidir.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK