Zombie Combat Simulator oyununun android hileli apk indirip Zombie Combat Simulator hileli mod ile oynayabilirsiniz. Zombie Combat Simulator Hile indir

Zombie Combat Simulator Nasıl Hile Yapılır

Üçüncü şahıs nişancı oyunu Zombie Combat Simulator’da neredeyse sonsuz kana susamış zombi ordularıyla savaşın. Sadece zombi, AI ile veya internet üzerinden arkadaşlarınızla birlikte alın.
Zombie Combat Simulator’ın çok sezgisel kontrolleri var: sadece ekranın sol tarafındaki d-pad’i ve sağdaki eylem düğmelerini kullanın. Bu oyun aynı zamanda hem otomatik hem de manuel ateş sunar ve seçenekler menüsünden çekim modlarını değiştirebilirsiniz.
Sadece bu değil, aynı zamanda yeni bir oyuna başladığınızda bir sürü oyun seçeneği var. Her şeyden önce, tek oyuncu veya çevrim içi çok oyunculu mod arasından seçim yapabilir ve daha sonra dört oyun modu, dört farklı harita ve üç zorluk seviyesi arasından seçim yapabilirsiniz. Zombi öldürme olanakları neredeyse sınırsızdır!
Genel olarak, harika grafikler ile Zombi Combat Simulator eğlenceli bir aksiyon oyunu. Hepsinden önemlisi, makineli tüfeklerden av tüfeğine, plazma tüfeklerine ve diğer fütüristik silahlara kadar her türlü silah arasından seçim yapabileceğiniz bir düzineden fazla silah mevcut.