Zombie Objective oyununun android hileli apk indirip Zombie Objective hileli mod ile oynayabilirsiniz. Zombie Objective Hile indir

Zombie Objective Nasıl Hile Yapılır

Zombie Objective, Android’deki en kanlı savaşlardan birinde ölümsüzlerle savaşmanız gereken birinci şahıs zombi oyunudur. Zombi istilasına uğramış bir şehirdeki her hastalık belirtisini tamamen ortadan kaldırmalı ve bölgeyi tekrar güvenli hale getirmelisiniz.
Bu oyunda, insanlığı tehdit eden tüm zombilerin şehrini temizlemek için bir dizi görevi tamamlamak zorunda olan elit bir askeri gücün bir üyesini oynuyorsunuz. Yaralıları savunmalı, malzeme toplamalı, zombileri öldürmeli ve tahliye ettiğiniz alanları korumalısınız. Bunu yapmak için nişanınızı, yeteneklerinizi ve isabetliliğinizi uygulamalısınız.
En azından askeri teknoloji yanınızda. Düşmanlarla savaşırken özel savunmadan, iyileştirilmiş silahlara kadar her şeyi kullanabilirsiniz, ancak bu, minimum verimlilikle seviyeleri tamamlamanızı gerektirir. 3D harita ve taktiklerinizi dikkatli bir şekilde geliştirmeye zorlayan meydan okumalarla yedi benzersiz ortam var.
Zombie Objective yedi oyun modu içerir: Keskin nişancı, savunma, yeniden birleşme, koruma, hayatta kalma, saldırı ve son patronlar. Ayrıca yeteneklerinizi ve reflekslerinizi test etmek için 12 çeşit zombi içerir. Bu FPS’nin tadını çıkarın ve insanlığı ölümsüzlerden kurtarın!