Zombiewood oyununun android hileli apk indirip Zombiewood hileli mod ile oynayabilirsiniz. Zombiewood Hile indir

Zombiewood Nasıl Hile Yapılır

Zombiewood üçüncü şahıs nişancı oyunudur, burada bir dizi korku filminin ana karakteri olan ve yüzlerce zombiyi öldürmesi, sayısız aracı havaya uçurması gereken bir Hollywood aktörünün rolünü üstlenirsiniz. Oyunda sadece tek bir problem var, belki de karakteriniz bu durumu fazlasıyla ciddiye alıyordur.
Bu çılgın yöntemle Zombiewood, iki kollu araç sunar, sol baş parmağımızla oyuncumuzun gittiği yönü kontrol ederiz; sağdaki ile de silahımızla ya da hangi silahı seçtiysek onunla hedef alırız.
Her farklı seviyede (filmlerde olduğu gibi organize edilmiş) bazı amaçları gerçekleştirmemiz gerekir. Bu amaçları gerçekleştirmek tıpkı zombileri öldürmek gibi belli miktar para kazandırır, bu parayla da kahramanımıza bazı şeyler kazanabiliriz, örneğin; hizmetimizde olan yirmi adet silah gibi.
Oyun oldukça uzundur çünkü oynayabileceğimiz 20 farklı filme (daha önceden kilitlerinin açılmış olması gerekir) ve on adet oyun moduna sahiptir. Üstelik, çevrim içi sınıflandırma panosu her zaman heyecanın üst seviyede olmasını ve arkadaşlarımızla tanıdıklarımızın skorlarını geçmek için hazır olmamızı sağlar.
Görsel olarak Zombiewood, animasyon tasarımlarının oldukça iyi görünen modellerle harmanlandığı, göz alıcı bir bölüme sahiptir. Patlama ve kan efektleri ise ayrıca muhteşemdir.
Zombiewood göze çarpan ve ücretsiz bir oyundur. Şüphesiz ki Google Play’de saatlerce eğlence sunabilecek en iyi oyunlardan biridir.