Zone Z oyununun android hileli apk indirip Zone Z hileli mod ile oynayabilirsiniz. Zone Z Hile indir

Zone Z Nasıl Hile Yapılır

Zone Z, zombi kıyametinden hayatta kalmayı başaran bir kişiyi oynadığınız Last Day on Earth ile aynı çizgide olan bir hayatta kalma MMORPG’dir. Amacınız, diğer hayatta kalan kişileri bulmak ve karakteriniz için mümkün olan en iyi kampı oluşturmak.
Zone Z’nin en önemli yönlerinden özelliklerinden biri kaynakları toplamak ve her türlü nesneyi inşa etmektir. Etrafınızda ahşap, kenevir, taş, demir, sebze vb. bulacaksınız. Bu nesnelerle bir tezgahtan bir eve kadar her şeyi inşa edebilirsiniz. Aslında, farklı zemin türlerini, duvarları, kapıları, çitleri vb. bir araya getirmenize izin verecek binaları inşa etmek için eksiksiz bir araç seti bulacaksınız.
Başlangıç alanında, evinizi inşa edecek ve her türlü kaynağı toplayabileceğiniz kampa sahip olacaksınız. Bununla birlikte, en iyi ödülleri bulmak istiyorsanız, Zone Z’nin muazzam dünyasını da keşfetmeniz gerekiyor. Seviyelerde ilerledikçe, en zorlu zombileri yenmek için her türlü özel silah ve zırhı bulabileceğiniz yeni alanların kilidini açabilirsiniz.
Zone Z, bu türdeki birçok isim gibi, Last Day on Earth’e (ve diğer benzer oyunlara) çok benzeyen iyi bir MMORPG’dir. Her durumda, olağanüstü grafikler ve harika karakter özelleştirme seçenekleriyle eğlenceli bir oyundur.