PAYLAŞ

Zynga poker

Zynga Poker
Zynga Poker

Zynga Poker game play

Zynga Poker game play yani oynanış. Oynanış olarak başta biraz zor gelebilir ama en fazla bir kaç saat süren bir alıştırmadan sonra sizde yıllardır poker oynuyormuş gibi poker oynayacağınızdan şüphemiz yok. Şimdi size oyundan biraz bahsedelim. Şans taktik ve sabır gerektiren bir iskambil oyunudur. Pokerin her oyununda esas amaç en iyi beşliyi sıralamaktır. Poker en az 2 en fazla 10 kişi ile oynanmaktadır. 52’lik deste ile oynanır. Oyun saat yönünde ilerler. Her oyuncu için oyunun amacı dağıtılan 2 kartla yerdeki kartların tamamlayıp en iyi 5 liyi yapmak. En iyi 5 liyi yaptığınız zaman rakiplerin ciplerini toplarsınız. Poker oyunun bazı kuralları vardır. Tüm renklerin değeri eşittir. Oyun başlangıcında maksimum limit belirlenir. Her tur başında kartlar dağıtılmadan önce tüm oyuncular yere pot koyar. Bu potlar her tur başında tekrardan yükseltilebilir.

Zynga Poker el sıralaması

Şans, sabır ve taktiğe dayalı bir iskambil oyunu olan pokerin bir çok oyun çeşidi bulunuyor. Bunlardan en iyi bilineni ise Texas Hold’em Poker‘dir. Ancak genel olarak pokerin her oyununda en iyi beşliyi sıralamak esastır.

poker nasıl oynanır, poker kuralları, poker oyna, poker, poker el üstünlükleri

Her bir oyuncu için oyunun temel amacı dağıtılan 2 kartla yerdeki kartları tamamlayıp en iyi 5’liyi türetmek ve rakipin ya da rakiplerin çiplerini toplamaktır. Buna göre pokerde el üstünlükleri şöyledir:

poker nasıl oynanır, poker kuralları, poker oyna, poker, poker el üstünlükleri

1-)  Royal Flush: Absolute nuts (tam çılgın) el olarak da bilinen Royal Flush, pokerdeki en yüksek eldir. Aynı cinsin en yüksek 5 kartıdır. Misal: Maça As, Papaz, Kız, Joker, 10 ve 9 ‘dan oluşur. (Aynı cins A-K-Q-J-10 sıralamasıdır)

2-) Straight Flush : Aynı cinsten ardışık beş karttan oluşur. örnek: kupa 4-5-6-7-8

3-) Four Of A Kind-Quads (Kare) : Aynı numaralı 4 karttan oluşur. Dörtlü kart değeri el değeridir. örnek: A-A-A-A-K en büyüğüdür.

4-) Full House : 3+2 aynı değerdeki karttan oluşur. örnek: 3 tane ‘3’ 2 tane ‘K’ gibi

5-) Flush (Renk) : Aynı cinsteki 5 karttan oluşur. örnek: A-Q-6-J-2

6-) Straight (Kent) : Farklı cinsteki ardışık 5 karttan oluşur. örnek: K-Q-J-10-9

7-) Three Of A Kind-Trips (Üçlü) : Aynı değerde 3 karttan oluşur. örnek: 5-J-8-8-8

8 ) Two Pairs (Döper-İki çift) : Aynı değerde 2 karttan 2 tane olmasıdır. örnek: 10-Q-7-Q-7

9-) One Pair (Per) : Aynı değerdeki 2 karttan oluşur. örnek: 10-J-7-6-6

10-) High Card (Yüksek Kart) : Herhangi cinsteki 5 yüksek karttan oluşur. örnek: 7-6-4-3-2

 

Zynga Poker chip hilesi 2017

Zynga Poker chip hilesi 2017 yılında büyük bir patlama sergiledi ve bu hileyi kullanan oyuncu sayısı neredeyse oynayan oyuncu sayısına yarı yarıya denk geldi. Tabi ki oyunda bu hile kullanılınca poker masaları da bir anda şenlendi ve normal zamanda hiç görmeye alışık olmadığımız masalar açılmaya başlandı. Mesela 1 milyar potluk masalar vs. Oyuna bir hız ve cazibe getiren hileyi yapımcı firma da bir süre görmezden geldi ama iş çığırından çıkınca mecburen engellemek zorunda kaldı. Başlar da yapımcı firma da olumlu gözlerle bakıyordu, oyuna bir heyecan gelmişti ama daha sonra baktılar ki olmayacak olaya el attılar ve bizce de iyi yaptılar. Bu hile yaklaşık 1 ay kadar piyasa da kaldı ama şuan malesef kullanılmıyor ve oyunda işleyen her hangi bir chip hilesi de bulunmuyor ne yazık ki. Yani chiplerinizi oynayarak kazanacaksınız. Şimdiden herkese iyi oyunlar dileriz.

Zynga Poker chip

Zynga Poker-chip
Zynga Poker-chip

Zynga Poker chip markasının sosyal mecralar ve uygulama üzerinden sizinle buluşturduğu poker oyunudur. Etkileyici grafikler ve gerçek bir oyun deneyimi sunan Zynga, chip satışı ile birlikte bu deneyime ortak olmanızı çok daha gerçekçi hale getiriyor ve daha keyifli bir oyun hazırlamaya devam ediyor. Oyun içinde para değeri taşıyan öğelerden bir tanesidir ve chip ile birlikte sizler de oyuna sorunsuz bir şekilde devam edebilirsiniz. Sanal para olarak da bilinen bu öğeler oyun tarafından sizlere sunuluyor ancak elinizde kalmadığı takdirde beklememek adına satın almanız tavsiye ediliyor ve bu sanal paraların satışını yapan çok sayıda site olduğunu da belirtmek gerekiyor. Dediğimiz gibi bir çok sitede satışı yapılıyor, o yüzden eğer almak gibi bir düşünceniz varsa eğer iyi araştırmalı hatta chip alan bir tanıdık yada daha önceden almış birisini bulup ona danışmalısınız. Yoksa dolandırılma olasılığınız çok yüksek. Bildiğiniz gibi internet üzerinden aldığınız herhangi bir şey de dolandırılırsanız bunun tüm sorumluluğu size aittir. Yani boş yere paranızdan olmayın ve iyi araştırın.

Zynga poker hile 2017 android

Zynga poker hile 2017 android ile sizde olduğunuz yerden ve istediğiniz vakit poker oynayabilirsiniz. Yapmanız gereken ise sadece aşağıda bulunan linke tıklamaktır. Binlerce insanın aktif olarak oynadığı oyunda masa bulmak da bir o kadar kolaydır. Yani oyuna girdiğiniz de masa bekleme yada masanın dolması gibi bir sıkıntı yoktur. Girdiğiniz an direk herhangi bir masaya girerek el bitmesi halinde direk katılıp sizde başlayabilirsiniz. Şimdiden iyi oyunlar.

Zynga poker bedava promosyon kodu

Zynga poker bedava promosyon kodunu sürekli dağıtıyor zaten. Yapmanız gereken ise oyun için size verilen sürenin bitmesini bekleyip oyuna giriş yapmak. Daha sonra promosyona tıklayarak sizde bedava promosyon kodunuzu alabilir ve belli bir miktar chip sahibi olabilirsiniz. Bazı özel günler ve hafta sonları ise hediye şeklinde de bedava promosyon kodları dağıtılıyor. Eğer şanslı iseniz sizde bir adet koda sahip olabilirsiniz. İndiren ve oynayan herkese iyi oyunlar.

Zynga Poker android

Zynga Poker android oyunlara ilk geldiğinde insanlar çok fazla ilgi duymadı çünkü zaten oynamak isteyen herkes facebook üzerinden de rahat rahat oynayabiliyordu ama daha sonra gelen güncelleme ile Zynga Poker facebook’dan ayrılıp kendi alt yapısını yapmaya başlayınca insanlar Zynga Poker android’i indirmek zorunda kaldı da diyebiliriz. İlk başlarda facebook’dan kaldırılınca Zynga Poker oyunu, insanlar facebook üzerinden farklı poker oyunlarını denedi ama aynı zevki alamayınca mecbur Zynga Poker android uygulamasını indirdi. Eğer sizde bu zevkten faydalanmak istiyorsanız indirme linkini aşağıda bulabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar.

Zynga poker sistem gereksinimleri

Zynga poker sistem gereksinimleri çok fazla değildir. Oyun yaklaşık olarak 100mb olup indirirken de sadece satın alma işlemi izni ister ki onun da nedeni bazı oyuncular chipleri bitince chip almak için başka sitelerle uğraşmayıp direk oyunun kendi sitesinden indirsin diye. Eğer sizde poker oynamayı seviyorsanız aşağıda bulunan linke tıklayıp indirebilirsiniz. Şimdiden iyi oyunlar.

 

 

Oyunu indirmek için tıklayın

 

 

Sıradaki oyun için tıklayın

 

 

Sitemizdeki diğer oyunlar için tıklayın

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK