Alien Shooter Free oyununun android hileli apk indirip Alien Shooter Free hileli mod ile oynayabilirsiniz. Alien Shooter Free Hile indir

Alien Shooter Free Nasıl Hile Yapılır

Alien Shooter Free, büyük bir uzaylı istilasından kurtulan birkaç kişiden birini oynadığınız Windows’daki klasik izometrik görüntülü nişancının bir Android sürümüdür. Hayatta kalmak için yüzlerce uzaylı yaratıkla yüzleşmelisiniz.
Alien Shooter Free’nin oynanışı çok basit: sağ parmağınızla el bombaları atarken ve ateş ederken, sol parmağınızla karakterinizin hareketlerini kontrol edersiniz. Silahınız otomatik olarak nişan alır, yani sadece tetiğe basmak sizi endişelendirmelidir.
Alien Shooter Free’nin bu sürümünde, istila için bir çözüm bulmaya çalışmanız gereken tam geçmiş modunda oynayabilirsiniz. Görevler arasında, elbette, yeni silahlar satın alabilir, ekipmanınızı yükseltebilir ve el bombaları ve ilk yardım çantaları gibi özel nesneler satın alabilirsiniz.
Alien Shooter Free, olağanüstü grafiklere sahip olmamasına rağmen, çok miktarda kan ve sürekli ekranda gördüğünüz düşmanlar sayesinde çok çekici olan klasik Windows oyununun mükemmel bir portudur. Kısacası, çok fazla içeriğe sahip mükemmel bir başlık.