Alien Zone Plus oyununun android hileli apk indirip Alien Zone Plus hileli mod ile oynayabilirsiniz. Alien Zone Plus Hile indir

Alien Zone Plus Nasıl Hile Yapılır

Alien Zone Plus, tehlikeli uzaylılarla istila edilmiş bir uzay istasyonuna sızmak zorunda olan özel kuvvetler askerini oynadığınız üçüncü şahıs bir aksiyon oyunudur. Neyse ki, kendinizi savunmak için iyi bir silah cephaneliğiniz var.
Alien Zone Plus’taki kontroller oldukça gelenekseldir: Ekranın sol tarafında karakterinizi özgürce hareket ettirmek için sanal bir çubuk yer alır ve sağda eylem tuşlarını bulabilirsiniz. Bu tuşlar, temel atış için bir tane ve sahip olduğunuz farklı yetenekler için bir tane içerir.
Seviyeleri tamamladıkça ve uzaylıları öldürdükçe deneyim kazanmaya başlarsınız. Bu tür oyunlarda her zaman olduğu gibi, kazanma deneyimi seviye atlamanıza yardımcı olur ve seviye atladıkça özel yetenekler kazanırsınız.
Alien Zone Plus, bazı gerçekten eğlenceli RPG dokunuşlarına, olağanüstü grafiklere ve çok miktarda içeriğe sahip bir aksiyon oyunudur. Yeni karakterlerin, yeni uzay istasyonlarının, silahların vb. kilidini açabilirsiniz.