PAYLAŞ

Avea-Vodafone-Turkcell Bedava İnternet, Dakika, SMS Hilesi 2016

Arkadaşlar merhaba. Bugün sizler için derlediğim konu hiçbir programa, VPN‘ye gerek duymadan sizleri bedava internet, sms ve dakika sahibi yapıyor. Uzun araştırmalar sonucu böyle bir konu açma gereği duydum. Bu kez sizleri hiç hile hurda ile uğraştırmayacak, legal ve güvenilir şekilde paket sahibi yapacağım. Tek yapmanız gereken aşağıda ki maddeleri dikkatlice okumak ve bedava hizmetlerin keyfini doyasıya sürmek.

Turkcell

1- Turkcell bedava 1 GB internet;

İster faturalı, ister kontörlü hat kullanın, telefonunuza BİP uygulamasını yükleyin ve kayıt olun, anında 1 GB bedava interneti kazanın. Bu paket 1 ay süre ile geçerlidir.

2- Gençlere özel bedava 1 GB internet ve 1000 SMS

Eğerki aşağıda ki şartları sağlayabiliyorsanız, yukarıda ki hediyeler hemen sizin oluyor!

Şartlar;

3- 2016 Yeni Yıl Kampanyası

Gnctrkcll’nin organize ettiği yeni yıl kampanyası 15 Ocak 2016 tarihinde son bulacak olup son gün dahildir. Tek farkı kazanacağınız hediyeyi bilmiyor olmanız. Tamamen sürpriz olacak. Kampanyadan faydalanabilmek ve hediyenizi alabilmek için yapmanız gereken şey “LAZIM OLUR” yazıp “2222” numarasına mesaj göndermek. İşte o sürpriz hediyelerden bazıları;

1 GB Haftalık internet

500 MB Haftalık internet

Sadece haftasonları geçerli olan 3 ay boyunca kullanabileceğiniz 5000 bedava SMS

ve son olarak Haftalık 1000 SMS.

4- Turkcell 3GB Hediye internet

Hattını 11.05.2016 tarihinden önce, müşteri hizmetleri aracılığıyla GPRS hizmetini kapatan ve 17.06.2015 tarihine kadar kapalı tutan herkese 3 ay boyunca her ay 1 GB bedava internet kampanyası hediye. Detaylar için tıklayın.

Vodafone Bedava İnternet

Vodafone bedava internet ile ilgili en güncel kampanyaları burada listeleyeceğiz. Daha bugün yaptığım bir kampanyadan bahsetmek istiyorum sizlere arkadaşlar. Lütfen tamamını okuyun.

1- Vodafone bedava 1 GB internet

Tek yapmanız gereken şey “Vodafone Yanımdauygulamasını vodafone kullandığınız akıllı cihazınıza indirmek. Sonrasında ise Paketler>İnternet Paketleri>Aylık 1 GB seçeneğini seçin zaten yanında ücretsiz diye ibare var. Hepsi bu kadar.

2- 3 Günlük Kampanyalar

Vodafone kullanıcıları ile 3 gün geçerli 542 hediye dakika ve 542 mb ücretsiz internet için tek yapmanız gereken şey hediye dakika için “542DK” yazıp “7000”e göndermek. Hediye 542mb internet için ise “KUTLAMA 542MB” yazıp yine “7000”e gönderiyorsunuz. – Süresi dolmuş.

3- Eğer ki 4.5G uyumlu telefonunuz varsa hemen Vodafone Bayisine giderek uyumlu SIM kartınızı ve 1 GB hediye internetinizi alın.

 

Avea 2016 Kampanyaları

Avea bedava internet, sms ve dakika için tüm kampanyaları bu başlık altından paylaşacağız.

Avea ne yazıkkı 2016 yılı için şu an aktif bir kampanya düzenlemedi, sizleri yanlış yönlendirmek istemediğimiz için herhangi yalan bir paket paylaşmayacağız. Sadece aktif olan hediye, 4.5G uyumlu cep telefonunuz var ise Avea bayisine gidip Avea 1 GB hediye internet ile yeni sim kartınızı almak olacak.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK