PAYLAŞ

Azar Görüntülü Sohbet APK / HİLE / AFK / indir

Utangaç mısın? Sevdiğin kıza veya çocuğa bir türlü açılamıyor musun ? Yada iş sebebiyle pek fazla dışarı çıkamadığın için sosyalleşemiyor musun ? İşte sana göre bir uygulama. Azar Görüntülü Sohbet uygulaması ile 100’den fazla ülkedeki insanlar ile dilediğin gibi özgürce konuşmaya hazır mısın ? Bu ücretsiz ve reklamsız Azar Görüntülü Sohbet uygulaması ile daha önce hiç tanımadığın insanlarla konuşabilir onların yaşadıkları yerleri görme imkanını elde edebilirsin. Azar Görüntülü Sohbet uygulamasının keşfet ekranında daha önce hiç görmediğin binlerce insanı bulabilir onlarla  etkileşime geçme imkanını elde edebilirsin ve eğer istersen sağa yada sola kaydırarak yeni yüzleri  görme imkanı da bulabilirsin. Bunun için tek yapman gereken Azar Görüntülü Sohbet APK uygulamasını indirmek ve bu uygulamaya ücretsiz ve reklamsız sahip olmaktır.

Azar Görüntülü Sohbet APK

Azar Görüntülü Sohbet APK uygulamasını diğer görüntülü sohbet uygulamasından ayıran en belirgin özellik ise
Tercihler sekmesidir. Bu bölüm de Azar Görüntülü Sohbet  uygulaması ‘cinsiyet,bölge,yaş aralığı’ seçenekleri
ile diğer kullanıcılarda ne aradığınızı bilecek  ve ona göre etkileşime geçmenizi sağlayacaktır. Azar Görüntülü Sohbet uygulaması yüz tanıma ve yer bildirimi sistemi sayesin de tercihler de %100 başarı oranı göstermektedir. Sizde
yeni bir macera bulmak yada yeni insanlar ile etkileşime geçmek istiyorsanız eğer Azar Görüntülü Sohbet APK uygulaması tam size göre olabilir.

Azar Görüntülü Sohbet Tam Sürüm

Azar Görüntülü Sohbet APK  ile arkadaş ekleyebilir ve onlarla istediğiniz zaman etkileşime geçebilirsiniz. Keşfet’ten farklı olan bu özellik ile beğendiniz yada tanıdığınız insanları ekleyebilir, onlara istediğiniz zaman puan gönderebilir ve bu puanlarla eğlenceli, komik imojiler ve GİF’ler alarak sohbetinizi bir eğlence yerine çevirebilirsiniz.

 Azar Görüntülü Sohbet Hile

Azar Görüntülü Sohbet APK  uygulaması ile sadece görüntülü konuşma olduğunu düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. Arkadaş eklediğiniz yada yakın zaman da etkileşime geçtiğiniz kişiler ile mesajlaşabilirsiniz.Mesajlaşma sırasında anında çeviri yapabilir,karşıda ki kişiyi şaşırtabilirsiniz yada ona sevimli ve eğlenceli imoji ve GİF’ler atarak eğlencenize eğlence katabilirsiniz. Eğer karşıda ki kişinin size mesaj atmasını istemiyorsanız da tek tuşla engelleyebilir ve keyfinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Azar Görüntülü Sohbet APK  uygulaması bu özellikleri sayesin de sayılı uygulamalar arasına girmektedir.

Azar Görüntülü Sohbet indir

Azar Görüntülü Sohbet  uygulaması ile birbirinden farklı onlarca efekt kullanabilir ve arkadaşlarınızla eğlenebilirsiniz. Birbirinden farklı kostüm, çerçeve ve büyülü efektler kullanabilir ve yaptıklarınızı arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey ise Azar Görüntülü Sohbet APK uygulamasını indirmek ve bu binlerce insanın arasına karışarak hayatınızı yaşamak.

Azar Görüntülü Sohbet APK indir

Azar Görüntülü Sohbet APK  uygulamasının en güzel özelliği iste ‘puan’ toplamaktır. Azar Görüntülü Sohbet uygulamasın da eklediğin arkadaşlarından yada etkileşime geçtiğin diğer insanların profiline girip puanlandırmasını sağlamaktadır. Bu puanlama ile topladığın puanlar ne mi olacak peki? Özel günlerde açılan imoji ve GİF’lere erişmeni sağlayan bu puanlar ne kadar çok birikirse o kadar iyi olabilir. Örneğin ; Özel günlerde açılan özel bayrak imoji ve GİF’leri yada tuttuğunuz takımın en özel oyuncularının olduğu GİF’ler. Bu örneklemeleri çoğaltmak sizin hayal dünyanıza kalmıştır. Azar Görüntülü Sohbet APK  uygulaması sayesinde bu puanlar ile arkadaşlarına hediye gönderip onları da sevindirebilir yada hoşlandığınız kişiye gönderip gönlünü fethedebilirsiniz.Biriktirdiğiniz puanlar ay sonu yapılan yarışma ile bölge-cinsiyet olarak lider tablosunda sergilenir ve liste  başındakilere puandan özel imojilere kadar hediyeler kazandırmaktadır. Topladığınız puanlar uygulamayı silip yüklediğiniz de bile silinmeyerek sizi hayal kırıklığına uğratmayacaktır. Yapmanız gereken tek şey ise Azar Görüntülü Sohbet APK uygulamasını
indirmek ve puan tablosunda hızlıca yükselmek.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK