Bear Family 3D Simulator oyununun android hileli apk indirip Bear Family 3D Simulator hileli mod ile oynayabilirsiniz. Bear Family 3D Simulator Hile indir

Bear Family 3D Simulator Nasıl Hile Yapılır

Bear Family 3D Simulator, bir günü kutup ayısı olarak geçirerek tehlikeli görevleri tamamlamaya çalışacağınız Android için süper eğlenceli bir 3D simülasyon oyunudur. Sizi bekleyen tüm engellerin üstesinden gelebileceğinizi düşünüyor musunuz? O zaman bu uygulamayı indirin ve bir şans verin!
Bear Family 3D Simulator’daki oyun planı çok basit. Ayıyı ekranda bazı sezgisel tuşlarla kontrol edebilir, farklı şekillerde ve yönlerde hareket edebilir, ayrıca koşu modunu etkinleştirme, zıplama gibi özel hareketleri de kullanabilirsiniz.
Bear Family 3D Simulator oyununda, her seviye farklı bir meydan okumaya sahip. Bazılarında, tek başına avlanacak veya bölgenizi düşman avcılarından koruyacaksınız, diğerlerinde ise, arkadaşınızı bulup gece sığınmak zorunda kalacaksınız. Görevi başarıyla tamamladığınızda, bir sonraki seviyeye geçebilirsiniz.
Bear Family 3D Simulator, artan zorluk seviyeleri ile birlikte harika bir oyun. Meydan okumayı kabul edin ve bütün seviyeleri geçmeye çalışın!