Anasayfa / Hileli Android Oyunlar / BLOCK STORY PREMİUM V11.2.2 MOD APK – ELMAS HİLELİ

BLOCK STORY PREMİUM V11.2.2 MOD APK – ELMAS HİLELİ

Block Story Premium  Minecraft, Survivalcraft, ve diğerleri arasında en çok beğenilen oyunlardan biridir.Görevler bloklar vb bir çok yeni özellikler bölümler eklenmiştir.

1404505460_unnamed

Block Story Premium oyunu, Mindblocks firması tarafından geliştirilen, uçsuz bucaksız kontrollere sahip bir macera oyunudur.

1421363348_block-story3

Block Story Premium android oyunuyla rol oyunu ve minecraft tarzı blok yapısını birleştirerek en sevilen iki oyun türünü birlikte oynayın. Oyuna başlayınca kalacağımız yerleri ve diğer bölgeleri belirleyerek inşaata başlıyoruz. Ardından görevleri yaparak oyundaki ejderha gibi diğer canlıları da kullanabiliyorsunuz.

block-story-for-android-games-1

Ejderhalar ve 29 diğer canlılarla birlikte eğer dünyayı kurtarmak için buzullarla dolu epik bir maceraya atılabilirsiniz.Silah ve ekipman üretmek için değerli madenleri kazarak crafting sistemiyle ihtiyacınız olan eşyaları üretebilirsiniz.

block-story-premium2-300x188

Block Story Premium Play Store’da 8.39TL’dir 10.500’den fazla indirilmiştir.Sitemiz üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Bol eğlenceler…

Block Story Premium v11.2.2 MOD APK İNDİR – 52MB


Alternatif indirme linki:
Facebook Grubumuza Katılmak için TIKLA, Kurulum için Yardım Al, Paylaşımları Takip Et ve Kazan!

Hakkımızda Mobil Oyun Hileleri

İlginizi Çekebilir

Lineage 2:Revolution APK indir

Lineage 2:Revolution APK indir Lineage 2:Revolution APK oyunu sabırsızlıkla beklenen, heycan verici bir oyundur. Satıcı Netmarble …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir