Anasayfa / Hileli Android Oyunlar / BUBBLE WİTCH 3 SAGA V2.0.8 MOD APK – MEGA HİLELİ

BUBBLE WİTCH 3 SAGA V2.0.8 MOD APK – MEGA HİLELİ

Bubble Witch 3,Bubble Witch 3 Saga yeni sürümü ile karşımızda oldukça eğlenceli bir oyundur.Buble Witch 3 Saga gün geçtikçe popülerliğini artırarak oyuncuların beğenisini topluyor.

unnamed

Aslen aynı renkteki elmasları patlatma temeline dayanan, basit gibi görünse de geliştirici firma King tarafından en iyi şekilde yeniliklerle yayınlanan oyuna bağımlı olabilirsiniz.En önemlisi içerisinde epik bir hikaye yatıyor. Karakterlerimizin topraklarına musallat olan karanlık ve kötü ruhları kovmak için kabarcıkları en iyi şekilde patlatmalı ve görevleri tamamlamalıyız.  Candy Crush Saga’nın geliştiricilerinden olan firma bu tip oyunları ciddi anlamda başarılı geliştiriyor.

maxresdefault

Seviyeleri geçtikçe yavaş yavaş cadı ülkesini kötü ruhların ellerinden almaya başlıyoruz. Oyunu para hileli olarak indirmek için verdiğimiz mod apk dosyasını kurmanız yeterli. Daha sonrasında keyfinize bakabilirsiniz.

indir

Bubble Witch 3 Saga v2.0.8 MOD APK İNDİR – 53MB


Alternatif indirme linki:
Facebook Grubumuza Katılmak için TIKLA, Kurulum için Yardım Al, Paylaşımları Takip Et ve Kazan!

Hakkımızda Mobil Oyun Hileleri

İlginizi Çekebilir

Lineage 2:Revolution APK indir

Lineage 2:Revolution APK indir Lineage 2:Revolution APK oyunu sabırsızlıkla beklenen, heycan verici bir oyundur. Satıcı Netmarble …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir