Call of Dead: Duty Trigger 14 oyununun android hileli apk indirip Call of Dead: Duty Trigger 14 hileli mod ile oynayabilirsiniz. Call of Dead: Duty Trigger 14 Hile indir

Call of Dead: Duty Trigger 14 Nasıl Hile Yapılır

Call of Dead:Duty Trigger 14 birinci şahıs nişancı oyunudur. Burada dünyanın en önemli şehirlerini mahvetmiş uzaylılara karşı savaşacak insanlığın son umudunu kontrol edersiniz.
Sizi düşmanlarla dolu farklı seviyelere götüren bir savaş esnasında insan uygarlığının kalıntılarını savunmak zorundasınız. Neyse ki, kendinizi tüm uzaylılardan korumak için dakikalar içinde yüzlerce uzaylıyı buhar edip uçuracak bir kaç iyi makineli silahınız olacak.
Call of Dead: Duty Trigger 14 oyununda çok çeşitli silah ve düşman olmadığı doğrudur (hepsi aynı tarzda uzaylılardır); ancak ciddi sayıda oldukları da bir gerçektir. Makineli silahlarınızı ve bulabileceğiniz bir kaç el bombasını kullanarak binlerce düşmanı yok edebilirsiniz.
Call of Dead: Duty Trigger 14 birinci şahıs aksiyon ve nişancı oyunudur. Çok iyi ve muhteşem grafiklere sahip olmamasına rağmen ismi bir göz atmanız için yeterlidir.