CASE: Animatronics oyununun android hileli apk indirip CASE: Animatronics hileli mod ile oynayabilirsiniz. CASE: Animatronics Hile indir

CASE: Animatronics Nasıl Hile Yapılır

İlk birinci şahıs korku macera oyunu CASE: Animatronics’de yerel polis karakoluna geç saatlerde çalışan bir dedektif olan John Bishop’u canlandırın. Herkes karakolı zaten terk etmiş olsa da, yakında yalnız olmadığınızın farkına varacaksınız.
CASE: Animatronics, bu tür için oldukça tipik bir kontrol sistemine sahiptir. Çevreyle etkileşime girmek için ekrana dokunurken karakterinizi ekranın sol tarafındaki sanal d-pad ile hareket ettirin. Kapıları açın, masaların altına saklanın, bir şeyler seçin, vb. Ve binanın güvenlik kameralarını kontrol etmek için tabletinizi kullanın.
Oyunun hikayesi, John Bishop’un yıllar önce yaptığı bir şeyin etrafında dönüyor. Şimdi, intikam için susayan bir psikopat, kahramanınız için ölümcül bir tuzak kurup istasyona bir animatronik suikastçı çıkardı. Ama hepsi bu değil, bu suikastçı yenilmez, bu yüzden yapabileceğiniz tek şey koşmak!
CASE: Animatronics, korku türünün tüm geleneksel unsurlarını ele geçiren ve onları ”Five Nights at Freddy’s ” ile bir araya getiren ve heyecandan yerinde duramayacağınız korkunç bir macera! Animatronic suikastçıdan kaçabilecek misiniz, korkudan bayılmadan?