Christmas Panda oyununun android hileli apk indirip Christmas Panda hileli mod ile oynayabilirsiniz. Christmas Panda Hile indir

Christmas Panda Nasıl Hile Yapılır

Christmas Panda, Super Mario Bros’a benzer bir oynanışı olan platform oyunudur, ancak grafikler tamamen farklı bir tarzda tasarlanmıştır. Karşısına çıkan engellerden kaçınan, senaryolar arasında hareket ederek alabileceği tüm paraları almaya çalışan arkadaş canlısı bir panda olarak oynayacaksınız.
Oynanışı çok basit. Tek yapmanız gereken zıplamak için soldaki eylem tuşuna dokunmak ve mermileri atmak için ise sağ tarafa dokunmak. Panda otomatik olarak ilerler, bu yüzden ileri veya geri gitmek istediğinizde tuşlara basmak için endişelenmenize gerek kalmaz.
Christmas Panda’nın grafikleri basittir fakat kuşlar ve canavarlar gibi düşmanları öldürürken veya dev kartopu ve diğer Noel temalı nesnelerden kaçarken eğlenebilmek için yeterince iyidir.
Christmas Panda, engellerden kaçınmak ve düşmanlardan kurtulmak için hızlı düşünmeniz gereken basit ama bağımlılık yapan bir oyundur.