Crafty Lands oyununun android hileli apk indirip Crafty Lands hileli mod ile oynayabilirsiniz. Crafty Lands Hile indir

Crafty Lands Nasıl Hile Yapılır

Crafty Lands, keşfedilecek yerler ve öğelerle dolu çeşitli dünyaları keşfedebileceğiniz hit Minecraft’a dayanan bir keşif ve inşaat oyunudur. Bu durumda, bir safari, bir ortaçağ kenti veya 1.000 yıllık bir tapınağı çevreleyen alana dalmış olacaksınız.
Crafty Lands oyununda kontroller zor değildir ve uyarlanmıştır bu sayede küçükler her bir seviyenin artılarını ve eksilerini keşfederken eğlenebilirler. yön tuşlarını kullanarak vokselli seviyeler arasında hareket edebilirsiniz. Bu arada zıplamak için oklara ya da kullandığınız blokların türünü değiiştirmek için yukarıdaki çubuğa dokunun. Her bir dünyada bulunan herhangi bir bölgeye dokunarak durmaksızın bloklar toplayabilir ve dilediğiniz şekilde istediklerinizi inşa edebilirsiniz.
Her seviyede adımlarınızı etkileyen farklı hayvanlar ve karakterler bulursunuz. Burada karar verme becerileriniz kendi hikayelerinizi ve maceralarınızı sınırsız bir şekilde yaratmanız için devreye girer. Blokların ve öğelerin sayısı sınırsızdır ve mevcut tüm ayarlardan tam olarak yararlanmak istiyorsanız hayal gücünüzün genişliklerini kullanmak önemlidir.
Crafty Lands, farklı temalarla kişiselleştirilmiş farklı dünyaları ziyaret etmenize olanak sağlar. Tamamı Minecraft oyununa benzer maceraların tadını çıkarmanızı amaçlar fakat bunu eşsiz bazı dizayn özellikleriyle gerçekleştirir.