Crash Club oyununun android hileli apk indirip Crash Club hileli mod ile oynayabilirsiniz. Crash Club Hile indir

Crash Club Nasıl Hile Yapılır

Crash Club, devasa açık ortamlarda dünyanın dört bir yanından diğer oyuncularla karşılaştığınız çevrimiçi bir araba savaş oyunudur. Amacınız, şehri ve – tabii ki – oradayken diğer oyuncuları yok edebilmek için olabildiğince çok puan elde etmektir. Ama dikkatli olun, eğer biri arabanızı yok etmeyi başarırsa, sizin için oyun biter.
Crash Club’daki kontroller çok sezgiseldir: Arabanız kendi kendine hızlanır ve siz sadece ekranda kaydırarak hareket ettiği yönü kontrol edersiniz. Yukarı doğru kaydırmak bir turboyu etkinleştirir ve bir düşman arabasına dokunmak, o sırada kullandığınız silahla ona ateş etmenizi sağlar.
Detaylarla dolu dev şehirler olan Crash Club ortamlarında tonlarca farklı garaj bulacaksınız. Onlara girin ve oyun sırasında kazandığınız jetonları yeni silahlar ve daha fazla turbo satın almak için harcayabilirsiniz. Ayrıca, arabanızı tamir edebilirsiniz – oyunda çok uzun süre kalmayı planlıyorsanız önemli bir harcama.
Tur aralarında yeni araçlar alabilirsiniz. Garajınızda yalnızca bir tane ile başlarsınız, ancak hepsi yüzlerce çıkartma ve diğer dekoratif öğelerle özelleştirilebilen 20’den fazla diğerinin kilidini açabilirsiniz.
Crash Club, aynı anda 30 oyuncunun katılabileceği acımasız bir araba savaş oyunudur. Ayrıca oyunun muhteşem grafikleri ve dokunmatik ekranlı cihazlar için mükemmel kontrolleri var.