Crime Simulator oyununun android hileli apk indirip Crime Simulator hileli mod ile oynayabilirsiniz. Crime Simulator Hile indir

Crime Simulator Nasıl Hile Yapılır

Crime Simulator, Grand Theft Auto stilinde üçüncü şahıs bir aksiyon oyunudur, oyunda çeşitli görevleri tamamlamaya çalışan bir suçluyu kontrol edersiniz. Tüm bu görevler, elbette, hırsızlık ve adam öldürme gibi suçları içerir.
Açık bir dünyaya ve incelikli bir hikayeye sahip olan gerçek GTA’dan farkı ise, Crime Simulator farklı görevlere ayrılmıştır. Her bir görevde, şehrin geniş bir bölümünde hareket edersiniz ve hedeflerinize ulaşmaya çalışırsınız. Düşmanları öldürmek, elbette bu hedeflerin başında gelir.
Crime Simulator’ın oynanışı oldukça sezgiseldir: solda karakterinizi hareket ettirmenizi ve araba kullanmanızı sağlayan sanal bir işaret var ve sağda ise saldırmak, ateş etmek, zıplamak ve araba çalmak için tuşlar mevcut.
Crime Simulator, GTA’dan esinlenen bir aksiyon oyunudur. Çok yüksek standartlarda bir oyun olmamasına rağmen yine de eğlencelidir ve çok düzgün grafiklere sahiptir.