Crisis Action-eSports FPS oyununun android hileli apk indirip Crisis Action-eSports FPS hileli mod ile oynayabilirsiniz. Crisis Action-eSports FPS Hile indir

Crisis Action-eSports FPS Nasıl Hile Yapılır

Crisis Action-eSports FPS, yapay zeka tarafından kontrol edilen rakiplerin yanı sıra diğer oyuncularla yüzleşmeniz için size meydan okuyan yarım düzineden fazla farklı oyun modunu içeren çok oyunculu bir FPS’dir.
Crisis Action-eSports FPS’deki kontroller, seçenekler menüsü kullanılarak tamamen kişiselleştirilebilir. Sanal hareket çubuğunu ekranın herhangi bir yerine yerleştirebilirsiniz, ancak varsayılan olarak atış yapmak, atlamak, yeniden mermi doldurmak, el bombası atmak ve nesneleri almak için tuşlarla birlikte sol tarafta bulunur.
Crisis Action-eSports FPS, bir sürü farklı oyun moduna sahip. Dev robotları kontrol edebilir ya da Splatoon’un inanılmaz bir versiyonunun keyfini çıkarabilir ya da virüs bulaşmış oyunculardan kurtulabilirsiniz. Daha sonra, her zaman klasik takım tabanlı ölüm eşleşmesi de mevcuttur.
Crisis Action-eSports FPS, aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli oyun modları, silahlar ve kaplamalar ve harika görselleri nedeniyle kesinlikle öne çıkan birinci şahıs bir atış oyunudur.