Critical Strike Shoot Fire oyununun android hileli apk indirip Critical Strike Shoot Fire hileli mod ile oynayabilirsiniz. Critical Strike Shoot Fire Hile indir

Critical Strike Shoot Fire Nasıl Hile Yapılır

Critical Strike Shoot Fire, tonlarca teröriste karşı savaşmak zorunda olan bir asker olarak oynadığınız birinci şahıs nişancı oyunudur. Neyse ki, ateşli silahlarla dolu bir cephaneliğiniz olacak.
Artı işaretini, parmağınızı ekranın sağ tarafında kaydırarak hareket ettirebilirsiniz. Ekranın sağ tarafında, ateş etmek için bir tuş, teleskopik görünüm için bir tuş ve silahınızı değiştirmek için başka bir tuş yer alır. Bazı seviyelerde, ateş etmeye başlamadan önce karakterinizi bile hareket ettirebilirsiniz, böylece düşmanlarınızı ateşlemek için en iyi yeri bulabilirsiniz.
Critical Strike Shoot Fire’da her aşamada düşman sayısı değişeceğinden dört farklı haritanız ve sınırsız sayıda seviyeniz mevcut. Seviyeler arasında, kazandığınız parayı yeni silahlar satın almak için de kullanabilirsiniz. Makineli tüfekler, keskin nişancı tüfekleri, tabancalar ve çok daha fazlasını kullanabilirsiniz.
Critical Strike Shoot Fire, harika grafiklerin yanı sıra çok çeşitli silah ve seviyelerle aksiyon dolu birinci şahıs nişancı oyunudur.