Crossy Road oyununun android hileli apk indirip Crossy Road hileli mod ile oynayabilirsiniz. Crossy Road Hile indir

Crossy Road Nasıl Hile Yapılır

Crossy Road, klasik Frogger’dan esinlenmiş bir eğlence salon oyunudur, bu oyunda tehlikelerle ve trafikle dolu olan bir dizi caddeyi geçmesi için bir hayvana rehberlik etmek zorundasınız.
Crossy Road oyununun oynanışı çok basit: ekrana dokun, küçük sevimli hayvanın zıplayacak ve onu kenarlarda hareket ettirmek için parmağını iki tarafa doğru kaydır. Amacın gidebildiğin kadar uzağa gidebilmek; arabalardan, kamyon ve trenlerden kaçınmak.
Yol boyunca sadece karşına tehlikeler çıkmaz, aynı zamanda yoldan karşıdan karşıya geçirmek için yeni hayvanlar satın alabileceğin paralar da vardır. Bu hayvanlar özel yeteneklere sahip değiller, fakat bazıları oldukça havalı görünür.
Crossy Road oyununun güçlü yönlerinden biri aslında büyüleyici grafik kalitesidir. Minimalist ve poligon-benzeri stili ile, Frogger ve Minecraft arasında bir estetik orta yol sunar.
Crossy Road, Konami’nin 1981 hitine yeni bir özellik katan klasik Frogger oyununun yeni icadıdır ve dokunmatik ekranlara mükemmel biçimde adapte olmuş eğlenceli ve taze bir deneyim sunar.