Dinosaur for kids 2 oyununun android hileli apk indirip Dinosaur for kids 2 hileli mod ile oynayabilirsiniz. Dinosaur for kids 2 Hile indir

Dinosaur for kids 2 Nasıl Hile Yapılır

Dinosaur for Kids 2 vahşi bir ormanı keşfedebileceğiniz ve her çeşit tehlikeli tuzaktan kaçmayı denerken para toplayabileceğiniz bir aksiyon/macera oyunudur. Karakteriniz dinozoruyla vahşi ormanda ilerlerken engellerden kaçmasına yardım edin!
Her ne kadar grafikleri etkileyici olmasa da, Dinosaur for Kids 2 akıcı ve eğlenceli bir oyun yaratacak her şeye sahiptir. Karakterinizi ileri veya geri hareket ettirmek için yön tuşlarını kullanarak ve dinozorunuza saldırmayı bekleyen vahşi hayvanlara ve düşmanlara ateş etmek için aksiyon tuşlarını kullanarak kahramanınızı kontrol edebilirsiniz!
Dinosaur for Kids 2’yi oynarken ayrıca yolunuzda paralar bulacaksınız ve eğer en iyi skorunuzu yapmak istiyorsanız olabildiğince çok para toplamalısınız. Fakat dinozorunuza binerken ve paralar için zıplarken dikkatli olun çünkü tek bir yanlış hareket uçurumdan düşmenize sebep olabilir ve oyun sona erer.
Dinosaur for Kids 2 oyununda yeşil – fakat tehlikeli- vahşi ormanda koşarken her çeşit eşyayı toplayarak çok eğleneceksiniz. Dinozorunuza atlayın, vahşi ormanda koşun ve düşmanlarınızı yenin…fakat tuzaklara dikkat edin!