Dragon Ninja Rush oyununun android hileli apk indirip Dragon Ninja Rush hileli mod ile oynayabilirsiniz. Dragon Ninja Rush Hile indir

Dragon Ninja Rush Nasıl Hile Yapılır

Dragon Ninja Rush dünyadaki en ölümcül ninja olmak için eğitildiğiniz eğlenceli bir yetenek oyunudur. Bu sonsuz koşucu yeteneklerinizi ve parmaklarınızın hızını kesinlikle test edecek.
Dragon Ninja Rush’daki oyun planı çok basittir: Karakteriniz otomatik olarak ileri koşar bu yüzden yapmanız gereken tek şey oyunu baştan başlatmadan yolunuza devam etmek için hareketlerinize dikkat etmelisiniz. Merdivenleri, kayalıkları veya platformları görünce zıplamalı ve üzerinizdeki engelleri geçmek için çömelmelisiniz. Ayrıca ilerledikçe keşfedeceğiniz diğer tipte problemlerle karşılaştığınızda hareketlerinizi birleştirmelisiniz.
Ekranın üstünde metre cinsinden aldığınız mesafe gösterilir ve amacınız daima daha ileri gitmektir. Altta ise topladığınız altınların yüzdesini gösteren bir çubuk vardır; yani ekstra altın kazanırsanız 0’e ulaşabilirsiniz. Favori karakterinizi seçin ve bir ninjanın şimdiye kadar gittiğinden daha uzağa gitmek için özel yeteneklerinizi kullanın.