Dragon Storm oyununun android hileli apk indirip Dragon Storm hileli mod ile oynayabilirsiniz. Dragon Storm Hile indir

Dragon Storm Nasıl Hile Yapılır

Dragon Storm, oyuncuların parmaklarının ucunu kullanarak yüzlerce düşmanla yüzleştiği RPG nesnelerinin yer aldığı bir aksiyon oyunudur.
Dragon Storm’daki savaş sistemi çok basit: ana karakter ekranın ortasında dururken düşmanlar ona her iki taraftan yaklaşır. Yeterince yaklaştıklarında, silahınızla onlara ateş ederek onları dövüşten çıkarabilirsiniz.
Her zaman olduğu gibi, hiçbir şey göründüğü kadar basit değildir. Dragon Storm’da birçok düşman yer alır, ancak sadece ilk olanları yenmek basittir. Yakında, yaklaştıkça sizi kandırmaya çalışacak düşmanlarla, birçok yumruğa dayanabilecek düşmanlarla ve hatta uzun mesafelerden ok atanlarla karşılaşacaksınız. Neyse ki, karakterinizin sık sık şarj eden özel bir saldırısı da mevcut.
Oyunlar arasında, oyuncular kılıç ve zırh gibi daha iyi ekipman satın alabilirler. Ayrıca, düşmanlara karşı savaşta kullanılabilecek yeni karakterlerin kilidini açabilirsiniz.
Dragon Storm, basit oyun ile bir 2D aksiyon oyunu. Eğlenceli, bağımlılık yapıcı ve harika grafikleri var. En iyi yanı, bir veya iki dakikalık kısa oyunları oynamanıza izin vermesidir, bu da daha sonra tekrar başlatabileceğiniz anlamına gelir.