Exploration Lite 3 oyununun android hileli apk indirip Exploration Lite 3 hileli mod ile oynayabilirsiniz. Exploration Lite 3 Hile indir

Exploration Lite 3 Nasıl Hile Yapılır

Exploration Lite 3, akıllı telefonunuzda size Minecraft’ı hatırlatan bağımlılık yaratan bir oyunun keyfini çıkarmanızı sağlayan süper ilginç bir uygulamadır. Bu tür oyunlardan hoşlanıyorsanız ve inanılmaz bir alternatif denemek istiyorsanız, o zaman bu sizin için mükemmel bir uygulamadır.
Exploration Lite 3, hayal gücünüzün ve yaratıcılığınızın gelişmesine yardımcı olur. Kullanabileceğiniz doğal kaynaklarla dolu bu keşfedilmemiş ortamda doğayla çevrili olacaksınız. Her türlü bina ve ortamı yaratabilirsiniz. Oyunun en iyi tarafı, başından itibaren sınırsız kaynaklara erişebilmenizdir; dolayısıyla, oluşturabileceğiniz şeylerin de sınırı yoktur.
Exploration Lite 3’ün keyfini çıkarmak için, tuşları tanımanız gerekir. Neyse ki, bu görev çok basit çünkü tüm kontroller ekrandadır ve bunları kullanarak dolaşmanızı, yönünüzü değiştirmenizi, atlamanızı ve malzeme almanızı ve bırakmanızı sağlar. Uygulamanın ilerlemenizi kaydetmediğini unutmayın; her oyuna girdiğinizde sıfırdan başlayacaksınız.
Exploration Lite 3, kendi türüne müthiş bir katkıdır. Eğer keşfetmek ve inşa etmek isterseniz, bu tam size göre bir oyundur.