Fatal Compass oyununun android hileli apk indirip Fatal Compass hileli mod ile oynayabilirsiniz. Fatal Compass Hile indir

Fatal Compass Nasıl Hile Yapılır

Fatal Compass, bir kez daha insanlığın geleceğini kurtarmayı denediğiniz ve bunu yaparken tehlikeli bir adayı keşfettiğiniz üçüncü şahıs bir aksiyon oyunudur. Çok sayıda ateş ettiğiniz eğlenceli bir MMORpG’dir ve hızlı teknolojik gelişmelerin yaşandığı yakın gelecekte geçer.
Bu oyunda hedefiniz diğer çevrimiçi rol yapma oyunlarıyla benzerdir: güçlü düşmanlara karşı dövüşürken diğer karakterlere katılarak daha iyi ekipmanlar alırsınız ve seviyelerde ilerlemek için çeşitli görevleri tamamlarsınız. Fatal Compass ve Tales of Winds ve Black Desert Mobile gibi benzer oyunlar arasındaki fark sadece daha gerçekçi bir öncüle sahip olması değil aynı zamanda üçüncü şahıs nişancı oyun planına sahip olmasıdır.
Ekranın sol tarafında bulunan sanal yön tuşları ile etrafta özgürce gezebilirsiniz. Üssünüzde, etrafta dolabilir ve diğer karakterlerle etkileşime girebilirsiniz, fakat savaş alanında sizi öldürmelerine fırsat bırakmadan çok sayıda zombiyi vurarak hayatta kalmayı başarmalısınız. Aynı PUBG Mobile oyununda olduğu gibi onları öldürmeye odaklanın. Ek olarak, silahlar, mühimmat ve etrafa saçılmış diğer nesneleri de toplayabilirsiniz.
Fatal Compass, gerçekçi grafiklere sahip eğlenceli bir üçüncü şahıs aksiyon oyunudur. Nişancı oyunları ve MMORPG hayranları bu oyunu, bütün görevleri ve oynamaya başladıktan sonra karakteri kişiselleştirme yollarını kesinlikle sevecekler.