FC oyununun android hileli apk indirip FC hileli mod ile oynayabilirsiniz. FC Hile indir

FC Nasıl Hile Yapılır

Frontline Commando: WWII, oyuncuların İkinci Dünya Savaşı sırasında farklı müttefik askerleri kontrol ettikleri üçüncü şahıs nişancı oyunudur. Oyun, bir düzine kısa görevlere bölünmüştür ve bu oyunlarda nişancı, hücum askeri ve topçu askerler ile küçük amaçlarınızı gerçekleştirmek zorundasınız.
Nişancı görevlerinde, ilk olarak normal şekilde hedefi belirlemeniz gerekiyor böylece ölümcül bir atış gerçekleştirebilirsiniz. Hücum görevlerinde, karşınıza çıkan düşmanları ortadan kaldırmak için siperden sipere koşmanız gerekiyor.
Göreviniz ne olursa olsun, Frontline Commando: WWII’daki kontrol sistemi her zaman aynıdır: solda karakterinizi hareket ettirmek için sanal bir kumandanız var ve sağda ise ateş açmak ve tekrar şarjörü doldurmak için tuşlar bulunur. Ekranın merkezinde ise el bombası atmak için ya da havadan ateş emri vermek için tuşlar göreceksiniz.
Görevleri tamamladıktan sonra, para alırsınız ve bu tarz diğer oyunlarda olduğu gibi, parayı ekipman satın almak için kullanabilirsiniz. Aslında, bazı görevler için belli seviyeden önce makineli silah ya da tüfeğinizin özelliklerini yükseltmeniz gerekiyor.
Frontline Commando: WWII İkinci Dünya Savaşı’nı konu alan bir nişan oyunudur, çok orijinal bir yaklaşımı olmamasına rağmen, eğlenceli bir oyun deneyimi sunar. Muhteşem özelliği: iki dakikadan daha az sürede tamamlanabilen bir dizi kısa görevler sunar.