Flappy Kung Fu Panda 3 oyununun android hileli apk indirip Flappy Kung Fu Panda 3 hileli mod ile oynayabilirsiniz. Flappy Kung Fu Panda 3 Hile indir

Flappy Kung Fu Panda 3 Nasıl Hile Yapılır

Flappy Kung Fu Panda 3 tüm mevcut gıda toplamak için cesur pandanızı daldan dala atlatmak zorunda olduğunuz bir süper basit ama inanılmaz derecede bağımlılık yaratan bir Android oyun. Bunu ne kadar yapabilirsiniz? Uygulamayı indirin ve öğrenin!
Flappy Kung Fu Panda 3’teki oynanış çok basit. Her turda kung fu antrenmanlarından sonra aç olan pandayı beslemelisiniz. En sevdiği yiyecekler gökyüzüne dağılmış ve onu etrafındaki bambu dallarına kaldırmalısınız. Böylece gökyüzündeki tüm hamburgerleri ve patates kızartmalarını anında yiyebilir.
Flappy Kung Fu Panda 3’teki hile, pandaların ileriye doğru hareket etmek için kullanacağı bambu dallarını çizenin siz olduğu altında yatar. Onları çizmek için sadece parmağınızı ekranda kaydırın ve voilà! Her bambu dalı için doğru pozisyonu, yönelimini ve uzunluğu ayarlamaya özen göstermelisiniz, çünkü tek yanlış hareket pandanızı boşluğa gönderebilir ve tura son verebilir.
Flappy Kung Fu Panda 3’te başarınız ne kadar uzağa gittiğinize ve ne kadar yemek yediğinize göre ölçülür. Meydan okumayı kabul edin ve oynadığınız her seferinde rekorunu kırın!