Flats oyununun android hileli apk indirip Flats hileli mod ile oynayabilirsiniz. Flats Hile indir

Flats Nasıl Hile Yapılır

Flats, tek başına veya çevrimiçi olarak diğer oyunculara karşı oynamak için birkaç farklı oyun moduna sahip bir FPS’dir. Aynı WiFi ağındaki arkadaşlarınızla yerel çok oyunculu maçlarda bile oynayabilirsiniz.
Hem tek hem de çok oyunculu oyunlar için oyun modları arasında Death Match, Team Death Match, Capture the Flag ve Zombie Modu gibi klasikler var. Ve bu sizin için yeterli bir çeşitlilik değilse, oynamak için bir düzine farklı silah da bulabilirsiniz.
Flats’ın en ilgi çekici özelliklerinden biri, oyunun dokusunun olmamasıdır. Onların yerine oyundaki her şey – ortamlar, karakterler ve silahlar – düz bir renge sahiptir. Bu oyuna benzersiz bir görünüm kazandırır … ve aynı zamanda çok düzgün bir şekilde akmasını sağlar. Ayrıca özelleştirme seçeneklerinde karakterinizin olmasını istediğiniz rengi seçebilirsiniz.
Flats, sadece çekici grafikleri ile değil, aynı zamanda birçok oyun modu ve muazzam çeşitlilikteki silahları ile de öne çıkan müthiş bir birinci şahıs nişancı oyunudur. Ve elbette, süper eğlencelidir ve gerçekten sağlam kontroller sunar.