Friday 13th: Jason Killer Game oyununun android hileli apk indirip Friday 13th: Jason Killer Game hileli mod ile oynayabilirsiniz. Friday 13th: Jason Killer Game Hile indir

Friday 13th: Jason Killer Game Nasıl Hile Yapılır

Friday 13th: Jason Killer Game, klasik korku filminde seri katilin rolünü üstlendiğiniz birinci şahıs aksiyon oyunudur. Amacınız, ormandaki bir evde sakin bir inzivaya çekilen tüm insanları öldürmektir. Yine de dikkatli olmalısınız, çünkü sizi görürlerse polisi arayacaklar.
Friday 13th: Jason Killer Game’deki kontroller çok sezgiseldir: Solda sanal d-pad’inizde hareket etmekte, sağda ise saldırmak, koşmak, eğilmek ve seri katil görüşünüzü aktif hale getirmek için düğmeleriniz var. Bu, kurbanlarınızı hızlı bir şekilde bulmanızı sağlar.
Hedeflerinizi öldürürken, daha sonra niteliklerinizi yükseltmek ve yeni silahlar almak için kullanabileceğiniz paralar kazanırsınız. Sadece bir bıçakla başlarken, aralarında balta ve beyzbol sopaları bulunan beş farklı silahı açabilirsiniz.
Friday 13th: Jason Killer Game, bir kereliğine bir filmde kötüyü oynadığınız oldukça eğlenceli bir aksiyon oyunudur. Oyun hakkında en kötü şey? Kabul edilemez miktarda reklam yayınladı, bu gerçekten utanç verici.