Friday Night Multiplayer oyununun android hileli apk indirip Friday Night Multiplayer hileli mod ile oynayabilirsiniz. Friday Night Multiplayer Hile indir

Friday Night Multiplayer Nasıl Hile Yapılır

Friday Night Multiplayer, akıllı telefonlar için korkutucu 13. cumanın bir versiyonudur, Dead by Daylight ve White Noise 2 gibi oyunların oynanışının bir birleşimidir ve akıllı telefonların dokunmatik ekranlarına uyum sağlar.
Friday Night Multiplayer’da, hayatta kalan veya katil olarak oynayabilir, oyuna yaklaşımınızı tamamen değiştiren iki farklı deneyim yaşayabilirsiniz. Katil olarak, göreviniz basit: Kurtulanları kaçmadan önce öldürün. Bunu yapmak için, kurbanlarınızın her birini avlamanıza ve öldürmenize yardımcı olacak çeşitli özel becerileriniz ve güçlendiricileriniz var.
Öte yandan, kurtulan olarak oynamak çok daha karmaşık, çünkü saklanma kabiliyetinizin dışında size yardım edecek hiçbir şey yok. Hayatta kalmak, dört yoldan biriyle kaçmak istiyorsanız, bir ekip olarak çalışmak zorundasınız: Polisi aramak, bozuk bir aracı tamir etmek, katili öldürmek veya kapana kısıldığınız odanın kapısını açmak. Bu seçeneklerin her birinin kilidini açmak için bir dizi görevi doğru sırada tamamlamanız gerekir.
Her kazandığınızda, hem kurtulanlar hem de katiller için yeni görünüşlerin kilidini açmak için yatırım yapabileceğiniz para kazanırsınız.
Şu anda, sunucularda çok fazla oyuncu yok, bu yüzden Friday Night Multiplayer’ın ve sunduğu her şeyin tadını çıkarmak istiyorsanız bir grup arkadaşınızı bir araya getirmeniz gerekiyor.