Gigantic X oyununun android hileli apk indirip Gigantic X hileli mod ile oynayabilirsiniz. Gigantic X Hile indir

Gigantic X Nasıl Hile Yapılır

Seçkin bir asker grubunun üyesi olun, galaksiyi keşfedin ve izometrik perspektifli bir aksiyon oyunu olan Gigantic X’te mümkün olduğunca çok sayıda uzaylıyı yok edin. Bu dünya dışı macerada, her biri farklı bir oyun deneyimi yaratan benzersiz yeteneklere sahip üç farklı askeri kontrol edebilirsiniz.
Gigantic X, klasik çift çubuklu atıcılara benzer kontrollere sahiptir: karakterinizi hareket ettirmek için sol baş parmağınızı ve ateş etmek, silahları değiştirmek ve özel yetenekler kullanmak için sağ baş parmağınızı kullanın. Sadece bununla sınırlı değil, her kahramanın oynadıkça kendi avantajınıza kullanmayı öğrenebileceğiniz eşsiz yetenekleri var.
Oyuncuya bağlı olarak, Gigantic X’deki seviyeler, ilerledikçe iki ya da üç dakikada yenebileceğiniz canavar gruplarına sahip. Üç karakterinizden herhangi biriyle seviyeye başlasanız da, her biriyle biraz farklı oyun deneyimi yaşayacaksınız.
Seviyeler arasında, karakterlerini kişiselleştirebilir ve saldırılarını ve savunma yeteneklerini geliştirmek için onları yeni silahlar ve zırhlarla donatabilirsiniz. Sadece bununla sınırlı değil, Gigantic X’in arkadaşlarınızla veya diğer oyuncularla oynayabileceğiniz çevrimiçi bir co-op modu bile mevcuttur.
Genel olarak, Gigantic X muhteşem grafikler, keşfedilecek haritalar ve yenilecek çok sayıda düşman ile mükemmel bir üçüncü şahıs aksiyon oyunudur. Bunun da ötesinde, karakterlerin kilidini açmak için bile beklemeniz gerekmez; Hepsi en başından itibaren oynamaya hazır. Bu oyunu bir deneyin, silahınızı alın ve tüm uzaylıları yok edin!