Good Knight: Princess Rescue oyununun android hileli apk indirip Good Knight: Princess Rescue hileli mod ile oynayabilirsiniz. Good Knight: Princess Rescue Hile indir

Good Knight: Princess Rescue Nasıl Hile Yapılır

Eğlenceli, birinci şahıs aksiyon macera oyunu Good Knight: Princess Rescue sadece tek bir önemli göreviniz var: Kaledeki kilitli prensesi kurtarmak!
Prensesi zindandan çıkarmak için kasabadaki gizli sekiz anahtarı toplamalısınız. Ve eğer bu meydan okuma yeterli değilse sizi için hazır olun! Kasaba sizi fark ederse size saldıracak canavarlarla dolu! Anahtarları bütün kasabada ararken canavarlara karşı kendinizi savunun. Sekiz anahtarın hepsini bulduktan sonra, doğrudan son bir canavarla karşı karşıya kalacağınız kaleye gidin. Görevi tamamlamak ve prensesi özgürleştirmek için onu mağlup edin.
Good Knight: Princess Rescue oyun planı basit ve kolaydır: koşmak, atlamak, eğilmek ve saldırmak için basit bir dizi tuşu kullanın. Şehri dolaşmak için ekrana dokunmanız yeterlidir, istediğiniz yere gitmenizi sağlayan bir yön tuşu görünecektir.
Good Knight: Princess Rescue, kısa ve basit ama çok eğlenceli bir oyundur.