Gun War oyununun android hileli apk indirip Gun War hileli mod ile oynayabilirsiniz. Gun War Hile indir

Gun War Nasıl Hile Yapılır

Gun War dünyanın dört bir yanından farklı terörist örgütleriyle yüz yüze gelmek zorunda olan bir askeri kontrol ettiğiniz üçüncü şahıs bir keskin nişancıdır. Neyse ki, bütün düşmanlarınızdan kurtulmanıza yardımcı olacak çok sayıda silah vardır.
Gun War’un kontrolleri şöyledir: karakterinizi bir sığınaktan diğerine ekranın iki tarafına dokunarak hareket ettirirsiniz fakat eğer nişan almak isterseniz parmağınızı ekranın sol tarafında kaydırmalısınız. Ateş etme, silahı doldurma ve silah değiştirme butonları sağda yer almaktadır.
Gun War’un farklı seviyeleri oldukça kısa sürer. Aslında, çoğu kez bütün düşmanlarınızdan bir dakikada ya da daha kısa sürede kurtulursunuz. Ayrıca, bir seviyeyi tamamladığınızda, silahlarınızı yükseltmek için kullanabileceğiniz ödüller almanın yanı sıra bir sonraki seviyenin kilidini açarsınız.
Gun War yüz farklı görevin yanı sıra basit ama hatasız bir kontrol sistemi içeren son derece eğlenceli bir üçüncü şahıs nişancı oyunudur. Ayrıca, bu tür oyunlarda oldukça sıradışı bir şekilde internet bağlantısı olmadan da oynayabilirsiniz.