PAYLAŞ

Heavy Truck Simulator,Android Bu oyunda çeşit çeşit tırları yönlendirecek ve gece gündüz demeden tır süreceksiniz. Heavy Truck Simulator oyununda size verilen yükleri belirtilen yerlere götürmeye çalışacak ve gerçek tır sürüş keyfini yaşayacaksınız.

1

Uzun yol taşımacılığı yapacak ve ağır yükler taşıyacaksınız. Uzun yollarda zorlu virajlarda ilerleyecek ve görevlerinizi yerine getirmeye çalışacaksınız.

33

Bir çok tırın yer aldığı oyunda biraz fazla para kasarak en iyi tırı alabilirsiniz. Grafik ve oynanabilirlik açısından oldukça gerçekçi olan bu oyunda sizler Tırınızı oldukca dikkatli kullanmanız gerekiyor. Tırınızı çarptığınızda ağır hasarlar alabilir ve buda biraz cebinizi yakabilir.Sizde bu eğlenceli simülasyon oyununu oynamak istiyorsanız aşağıdaki linklerimizden oyunu indirip oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

3

 

Heavy Truck Simulator v1.800 MOD APK İNDİR – 22MB

Heavy Truck Simulator v1.800 SD DATA İNDİR – 196MB

KURULUMU

Heavy Truck Simulator v1.800 SD DATA dosyamızı rardan çıkaralım “com.DynamicGames.HeavyTruckSimulator” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Heavy Truck Simulator v1.800 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Heavy Truck Simulator 1.800 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir. (tüm araçları satın alacak kadar paranız vardır.)

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK