Horror Hospital II oyununun android hileli apk indirip Horror Hospital II hileli mod ile oynayabilirsiniz. Horror Hospital II Hile indir

Horror Hospital II Nasıl Hile Yapılır

Horror Hospital II, destanın ilk bölümünden aynı gazeteciyi oynadığınız bir FPS’dir; bu, terk edilmiş başka bir hastanede daha fazla bilgi alabileceğini fark ettikten sonra meslektaşı yardımıyla ziyaret etmeye karar verir. Bu iki karakter derslerini almadı mı?
Horror Hospital II’deki kontroller bu tür için standarttır. Sol baş parmağınızla karakterinizi serbestçe hareket ettirebilirsiniz, sağ baş parmağınızla çömelebilir, nesneleri toplayabilir ve seviyedeki herhangi bir öğeyle etkileşime girebilirsiniz. Bunun gibi, örneğin, anahtarları alabilir ve bunları kapalı kapılarda kullanabilirsiniz.
Horror Hospital II’deki macera, hastane tesisinin dışında başlar ve burada bir şeyin doğru olmadığını fark edersiniz. Tesisin içine girmeyi başardığınızda, garip sesler, hareket eden nesneler ve çok daha kötü bir şeyle işler önemli ölçüde kötüleşir. Evet, farkına varmanız çok uzun sürmeyecek … yalnız değilsiniz.
Horror Hospital II, benzer bir deneyim sunan, ilk bölümden hikayeyi taşıyan güzel bir birinci şahıs korku oyunudur. Ayrıca oyun harika grafikler ve keşfetmek için bir sürü farklı alana sahiptir. Ve ciddi anlamda birden fazla korkacaksınız.