In search of Snowy oyununun android hileli apk indirip In search of Snowy hileli mod ile oynayabilirsiniz. In search of Snowy Hile indir

In search of Snowy Nasıl Hile Yapılır

In Snowy Search sayısız epik senaryoda bir çocuğa ve köpeğine yardım ettiğiniz bir macera oyunu. Bu çocuk ve köpeği ayrılmaz, görevleri tamamlamak için birlikte çalışıyorlar.
In Search of Snowy’de iki karaktere yardım etmek çok basittir. Tek yapmanız gereken, çeşitli görevleri tamamlamak ve ilerletmek için ekranda görünen nesnelere dokunmak, çevre ile etkileşime girmek.
In Search of Snowy’de, hikayeyi öne çıkaran aksiyon dolu tonlarca senaryo var. Nesnelerden biriyle etkileşim kurmak istediğinizde, dişli simgesine dokunun ve ilgili işlemi seçin. Ayrıca hikayenin gelişmesine yardımcı olmak için senaryoda görünen diğer karakterlerle de sohbet edebilirsiniz.
Biraz eğlenmek istiyorsanız, In Search of Snowy, bu çocuk ve onun sevgili köpeğiyle tonlarca maceraya atılabileceğiniz bir oyundur. Her senaryoda çeşitli unsurlara dokunun ve bu inanılmaz macerada insanlarla konuşun.