Invisible shadow oyununun android hileli apk indirip Invisible shadow hileli mod ile oynayabilirsiniz. Invisible shadow Hile indir

Invisible shadow Nasıl Hile Yapılır

Invisible Shadow, düşmanlarınıza karşı üssünüzü rakiplerinizden koruma, rakiplerinizin üssünü yok etme ve stratejik olarak tesislerinizi yönetme konusunda size meydan okuyan bir aksiyon oyunudur. Eğer çevrimiçi çoklu oyunculu tam eksiksiz ve eğlenceli bir oyun arıyorsanız, bu oyunu deneyin kesinlikle aksiyonla dolu raundlarının tadını çıkaracaksınız.
Burada eş zamanlı olarak yüzlerce şeyi yönetmeniz gerekir bu nedenle oyuna oyunun bütün ayrıntılarının ve karakterlerinin gizli hareketlerinin anlatıldığı bir öğretici ile başlarsınız. Bu bölümü tamamladığınızda ilk raunda başlayabilirsiniz.
Karakteriniz çömelebilir, gölgede gizlenebilir, silah kullanabilir ve rakibini yok edene kadar saldırabilir. Her bir savaşta başarılı olmak ve düşmanlarınızı yok edebilmek için bütün bu hareketleri ve saldırıları kontrol etmeniz son derece önemlidir çünkü düşmanlarınız kesinlikle sizi ele geçirmek için bekliyor olacaklardır.
Invisible Shadow oyununun her bir raundu aksiyonla doludur. Yapmanız gereken ilk şey güvenliğinizi tehlikeye sokacak engellere karşı kendi harekat üssünüzü inşa etmektir. Ayrıca düşmanlarınızın üssünüze ulaşıp ele geçirmesini önlemek için bir labirent inşa etmeniz de önemlidir. Diğer taraftan onların üslerinden de kurtulmalısınız ancak şunu aklınızdan çıkarmayın ilerlerken canınızı kaybetmeden başarılı bir şekilde sona ulaşabilmek istiyorsanız dikkatli olmalısınız.
Bu oyun yeteneklerinizin yanı sıra saklanma ve saldırma kabiletlerinizi de teste tabi tutacak sekiz farklı harita içerir. Bu çevrimiçi çoklu oyunculu oyunun tadını çıkarın ve karanlıkta raundları kazanın.