Iron Blade oyununun android hileli apk indirip Iron Blade hileli mod ile oynayabilirsiniz. Iron Blade Hile indir

Iron Blade Nasıl Hile Yapılır

Iron Blade, oyuncuların geniş Avrupa kıtasında dolaşırken zorluklar ve tehditlerle yüzleşmek için bir şövalyenin hayatına girdikleri Dark Ages’dan ilham alan bir 3D aksiyon RPG’sidir. Fransa’daki düşman askerlerden İskoçya’nın ölümsüzlerine (Rumen vampirlerinden bahsetmiyorum bile) şövalyenizin amacı kötü güçlere karşı savunmaktır.
Iron Blade’deki savaş sistemleri yenilikçidir ve dokunmatik ekranlara iyi uyarlanmıştır. Tam olarak doğru anda ekranınızın sol tarafına dokunmak, düşman darbelerini engellemenizi ve karşı saldırıya geçmenizi sağlar. Bu arada, ekranınızın sağ tarafına hızlı bir dokunuş, kendi saldırılarınızı gerçekleştirmenizi sağlar. Öte yandan, ekranınız boyunca kaydırırken uzun bir basış, diğer özel saldırı becerilerini başlatır.
Iron Blade’deki görevler oldukça kısadır ve 2 veya 3 dakikadan uzun sürmez. Normalde, bu zaman aralığının büyük bir kısmı için yarım düzine doğaüstü insan olmayan düşmanla karşı karşıya kalıyorsunuz, ancak zaman zaman sıradan insanlarla da karşılaşacaksınız. Bu oyunun gerçek püf noktası, farklı düşmanlarınızın her birine uyum sağlamak için savaş becerilerinizi stratejik olarak nasıl yöneteceğinizi öğrenmektir, aksi takdirde hikaye modu için hiçbir seviyede şansınız olmayacak.
Iron Blade mükemmel bir aksiyon RPG oyunudur. Konsol seviyesindeki grafikleri, kontrol sistemleri ve özenle uyarlanmış oynanışı, karakteriniz için çok sayıda silahı, zırhı ve diğer eklentileriyle son derece iyi bir uyum sağlar.